Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

0048 735 933 843

biuro@crmc.pl

Wyposażenie twojej pralni
chemicznej i wodnej

Jeżeli prowadzisz pralnię i zastanawiasz się, gdzie kupić wyposażenie do pralni,

nie musisz szukać daleko. W CRM Cleaning znajdziesz bogatą ofertę urządzeń wysokiej jakości, które zapewni twojej pralni skuteczne funkcjonowanie i sprawną obsługę klientów.

Polegaj na naszych urządzeniach

Pralnico-wirówki usprawnią działanie każdej pralni. Dzięki nim hotele i gastronomia mogą działać bez zarzutu. Urządzenia te mogą również usprawnić pracę salonów Spa, które oferują różnego rodzaju specjalistyczne usługi. Pralnice, które oferujemy, są w pełni programowalne, co pozwala na zastosowanie optymalnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb. Sprzęt dobieramy tak, by skutecznością i ergonomią precyzyjnie zbalansować potrzeby, możliwości i ekonomikę pracy.

Suszarki GirBau i Transflow

Stawiamy na nie ponieważ są to wydajne urządzenia, dzięki którym znacznie skracamy czas suszenia. Precyzyjny system kontroli wilgotności sprawia, że można suszyć w nich nawet najdelikatniejsze tkaniny. Dzięki zaprogramowanym prędkościom obrotowym bębna, można dostosować tempo do każdej fazy cyklu suszenia.

Urządzenia wykańczające w ofercie CRM Cleaning

W ofercie CRM Cleaning znajdziesz profesjonalne urządzenia do wykańczania fasonowego dla pralni wodnych i chemicznych. Dzięki nim dostarczysz swoim klientom dokładnie wypraną i wysuszoną garderobę, która spełni ich oczekiwania.

Pralnico-wirówki

Wolnostojące pralnico – wirówki serii HS-6 są idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich pralni. Ich wszechstronność sprawia, że doskonale wypadają w hotelówce, gastronomii, a także w specjalistycznych usługach dla salonów Spa. Unikatowe rozwiązania konstrukcyjne znakomicie sprawdzają się w technologii Wet Clean. Dzięki innowacyjnej budowie bębna, zapewniają najlepszą na rynku mechanikę prania, co znakomicie wpływa na znaczne obniżenie kosztów za wodę, energię i środki chemiczne.

Pralnico-wirówki Girbau

Oferowane pralnice są w pełni programowalne, przystosowane do systemów dozujących oferowanych przez producentów profesjonalnej chemii. Wysoka prędkość wirowania do 1000 obrotów na minutę oraz wysoki współczynnik G pozwalają na znaczne skrócenie czasu suszenia.

Suszarki

Suszarki firmy GIRBAU serii ED charakteryzują się doskonałą wydajnością pracy. Zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania, takie jak Humidity Control – bardzo precyzyjny system kontroli wilgotności, który pozwala na suszenie najdelikatniejszych tkanin. Z kolei TRANSFLOW to doskonały system cyrkulacji powietrza skracający czas suszenia, co pozwala zaoszczędzić na zużyciu energii.

Suszarki Girbau i Transflow

Na oszczędność energii wpłynie również system drzwi z podwójną szybą i obudową. Drzwi są szerokie, co ułatwia załadunek i rozładunek pralnicy. Bęben jest wykonany ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304 i jest specjalnie perforowany, co chroni delikatne tkaniny przed uszkodzeniem.

W suszarce komunikacja pomiędzy mikroprocesorem, falownikiem i silnikiem przebiega w sposób zapewniający dłuższą żywotność urządzenia. Prędkości obrotowe bębna są programowane dla każdej fazy cyklu suszenia. Pomyślano również o łatwej konserwacji – samoczyszczący filtr oraz wentylator nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Urządzenia wykańczające

Urządzenia wykańczające, takie jak stoły do prasowania, prasy, czy manekiny, to niezbędne wyposażenie każdej profesjonalnej pralni. Dzięki nim idealnie wyprana i wysuszona garderoba nabierze doskonałego wyglądu, co zadowoli naszych klientów i wpłynie doskonale na rozwój naszego biznesu.

urządzenia wykańczające

Oferujemy urządzenia do wykańczania fasonowego zarówno dla pralni wodnych, jak i chemicznych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia firmy Girbau, Veit oraz Alux. Gwarantujemy profesjonalne urządzenia dedykowane również do systemów Wet Clean.

Niezawodny system kontroli wilgotności jest dokładny i zapewnia niższe zużycie energii poprzez dostosowanie czasu cyklu.
Połączenie osiowych i promieniowych przepływów powietrza, które przenika przez materiał wykorzystując w pełni energię cieplną.
Precyzyjny system zarządzania i komunikacji pomiędzy falownikiem, silnikiem i mikroprocesorem sprawia, że cały zestaw jest odpowiednio wyważony, co skutkuje mniejszymi wibracjami, mniejszym zużyciem części i dużo niższym poziomem hałasu.
Możliwość zaprogramowania prędkości wirowania w zależności od rodzaju odzieży, ustawienia go ręcznie lub automatycznie.
Podwójna szyba w drzwiach i podwójna izolacja w celu zwiększenia wydajności i poprawy komfortu w miejscu pracy.
Tłoczone otwory w bębnie pozbawione są ostrych krawędzi, co ma istotne znaczenie przy obróbce np. LNU, poza tym zwiększa żywotność tkanin.
Nowa technologia dla lepszej kontroli. Łatwy w obsłudze, intuicyjny komputer, zaprojektowany specjalnie do przemysłowych maszyn pralniczych.
Idealna suszarka do tkanin delikatnych i najbardziej skomplikowanych procesów. Posiada podwójny czujnik temperatury na wejściu i wyjściu strumienia powietrza. Wszechstronność sterowania pozwala użytkownikowi dostosować parametry cyklu suszenia do procesów czyszczenia na mokro.
Prędkość wirowania może osiągać ponad 350 G, przy jednocześnie cichej i stabilnej pracy pralnicy.
Unikatowa budowa bębna dzięki której woda działa jak „wodospad” – zwiększając moc prania i redukując czas wirowania.
System mieszania gorącej i zimnej wody pomaga precyzyjnie osiągnąć wymaganą temperaturę kąpieli.
Automatycznie oblicza ilość wody i detergentów potrzebnych do wyprania konkretnego wsadu.
Podwójny system bezpieczeństwa sprawdza czy drzwi są zamknięte I zablokowane przez startem prania.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.