Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

0048 735 933 843

biuro@crmc.pl

Wyposażenie twojej pralni
chemicznej i wodnej

Jeżeli prowadzisz pralnię i zastanawiasz się, gdzie kupić wyposażenie do pralni,

nie musisz szukać daleko. W CRM Cleaning znajdziesz bogatą ofertę urządzeń wysokiej jakości, które zapewni twojej pralni skuteczne funkcjonowanie i sprawną obsługę klientów.

Polegaj na naszych urządzeniach

Pralnico-wirówki usprawnią działanie każdej pralni. Dzięki nim hotele i gastronomia mogą działać bez zarzutu, mogą również usprawnić pracę salonów Spa, które oferują różnego rodzaju specjalistyczne usługi. Pralnice które oferujemy są w pełni programowalne i to pozwala na zastosowanie optymalnego rozwiązania w zalezności od potrzeby. Sprzęt dobieramy tak by skutecznośią i ergonomią precyzyjnie zbalansować potrzeby, możliwości i ekonomikę pracy.

Suszarki GirBau i Transflow

Stawiamy na nie ponieważ są to wydajne urządzenia, dzięki którym znacznie skracamy czas suszenia. Precyzyjny system kontroli wilgotności sprawia, że można suszyć w nich nawet najdelikatniejsze tkaniny. Dzięki zaprogramowanym prędkościom obrotowym bębna, można dostosować tempo dla każdej fazy cyklu suszenia.

Urządzenia wykańczające w ofercie CRM Cleaning

W ofercie CRM Cleaning znajdziesz profesjonalne urządzenia do wykańczania fasonowego dla pralni wodnych i chemicznych. Dzięki nim dostarczysz swoim klientom dokładnie wypraną i wysuszoną garderobę, która spełni ich oczekiwania.

Pralnico-wirówki

Wolnostojące pralnico – wirówki serii HS-6 są idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich pralni. Ich wszechstronność sprawia, że doskonale wypadają w hotelówce, gastronomii, a także w specjalistycznych usługach dla salonów Spa. Unikatowe rozwiązania konstrukcyjne znakomicie sprawdzają się w technologii Wet Clean. Dzięki innowacyjnej budowie bębna, zapewniają najlepszą na rynku mechanikę prania, co znakomicie wpływa na znaczne obniżenie kosztów za wodę, energię i środki chemiczne.

Pralnico-wirówki Girbau

Oferowane pralnice są w pełni programowalne, przystosowane do systemów dozujących oferowanych przez producentów profesjonalnej chemii. Wysoka prędkość wirowania do 1000 obrotów na minutę oraz wysoki współczynnik G pozwalają na znaczne skrócenie czasu suszenia.

Suszarki

Suszarki firmy GIRBAU serii ED charakteryzują się doskonałą wydajnością pracy. Zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania takie jak Humidity Control, bardzo precyzyjny system kontroli wilgotnośći pozwala na suszenie najdelikatniejszych tkanin. Z kolei TRANSFLOW, to doskonały system cyrkulacji powietrza skracający czas suszenie, co pozwala zaoszczędzić na zużyciu energii.

Suszarki Girbau i Transflow

Na oszczędność energii wpłynie również system drzwi z podwójną szybą i obudową. Drzwi są szerokie, co ułatwia załadunek i rozładunek pralnicy. Bęben ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304, specjalnie perforowany, co chroni delikatne tkaniny przed uszkodzeniem.

W suszarce komunikacja pomiędzy mikropro- cesorem, falownikiem i silnikiem, przebiega w sposób zapewniający dłuższą żywotność urządzenia. Prędkości obrotowe bębna są programowane dla każdej fazy cyklu suszenia. Pomyślano również o łatwej konserwacji, samoczyszczący filtr oraz wentylator nie wymaga- jący specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Urządzenia wykańczające

Urządzenia wykańczające, takie jak stoły do prasowania, prasy, manekiny, to niezbędne wyposażenie każdej profesjonalnej pralni. Dzięki nim idealnie wyprana i wysuszona garderoba nabierze doskonałego wyglądu, co zadowoli naszych klientów i wpłynie doskonale na rozwój naszego biznesu.

urządzenia wykańczające

Oferujemy urządzenia do wykańczania fasonowego zarówno dla pralni wodnych, jak i chemicznych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia firmy Girbau, Veit oraz Alux Gwarantujemy profesjonalne urządzenia dedykowane również do systemów Wet Clean.

Niezawodny system kontroli wilgotności jest dokładny i zapewnia niższe zużycie energii poprzez dostosowanie czasu cyklu.
Połączenie osiowych i promieniowych przepływów powietrza, które przenika przez materiał wykorzystując w pełni energię cieplną.
Precyzyjny system zarządzania i komunikacji pomiędzy falownikiem, silnikiem i mikroprocesorem sprawia, że cały zestaw jest odpowiednio wyważony, skutkuje to mniejszymi wibracjami, mniejszym zużyciem części i dużo niższym poziomem hałasu.
Możliwość zaprogramowania prędkości wirowania w zależności od rodzaju odzieży, ustawienia go ręcznie lub automatycznie.
Podwójna szyba w drzwiach i podwójna izolacja w celu zwiększenia wydajności i poprawy komfortu w miejscu pracy.
Tłoczone otwory w bębnie pozbawione są ostrych krawędzi, ma to istotne znaczenie przy obróbce np. LNU, poza tym zwiększa żywotność tkanin.
Nowa technologia dla lepszej kontroli. Łatwy w obsłudze, intuicyjny komputer, zaprojektowany specjalnie do przemysłowych maszyn pralniczych.
Idealna suszarka do tkanin delikatnych i najbardziej skomplikowanych procesów. Posiada podwójny czujnik temperatury na wejściu i wyjściu strumienia powietrza. Wszechstronność sterowania pozwala użytkownikowi dostosować parametry cyklu suszenia do procesów czyszczenia na mokro.
Prędkość wirowania może osiągać ponad 350 G, przy jednocześnie cichej i stabilnej pracy pralnicy.
Unikatowa budowa bębna dzięki której woda działa jak „wodospad” – zwiększając moc prania i redukując czas wirowania.
System mieszania gorącej i zimnej wody pomaga precyzyjnie osiągnąć wymaganą temperaturę kąpieli.
Automatycznie oblicza ilość wody i detergentów potrzebnych do wyprania konkretnego wsadu.
Podwójny system bezpieczeństwa sprawdza czy drzwi są zamknięte I zablokowane przez startem prania.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.