crm cleaning

Wyposażenie Twojej Pralni Chemicznej i Wodnej

Jeżeli prowadzisz pralnię i zastanawiasz się, gdzie kupić najlepsze wyposażenie, jesteś we właściwym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę urządzeń najwyższej jakości, które zapewnią Twojej pralni codzienne funkcjonowanie i sprawną obsługę klientów.

Proponujemy nowoczesne i innowacyjne systemy i urządzenia, takie jak pralnice suszarki przemysłowemanekiny do prasowania, systemy dozującepralnicze agregaty chemiczne, jak również magle gazowe i elektryczne.

To wszystko od renomowanych producentów, którzy dostarczają sprzęt pralniczy do lokali w całej Polsce. Posiadamy sprzęt marki GirbauFagor, Alux, Veit, Barbanti i wiele innych.

Nie czekaj i już teraz wybierz najlepsze urządzenia do swojej pralni!

Najwyższej jakości
pralnice przemysłowe

Oferowane przez nas pralnice przemysłowe to doskonałe rozwiązanie, które usprawnia pracę każdej pralni. Dzięki nim hotele i gastronomia mogą działać bez zarzutu. Urządzenia te mogą również usprawnić pracę salonów Spa, które oferują różnego rodzaju specjalistyczne usługi, oraz domów pomocy społecznej. Pralnice przemysłowe, które oferujemy, są w pełni programowalne, co pozwala na zastosowanie optymalnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb. Sprzęt dobieramy tak, by skutecznością i ergonomią precyzyjnie zbalansować potrzeby, możliwości i ekonomikę pracy

PRALNICO-WIRÓWKI MARKI GIRBAU

Oferowane przez nas pralnice przemysłowe marki Girbau są w pełni programowalne, dzięki czemu przystosowują się do systemów dozujących oferowanych przez producentów profesjonalnej chemii. Wysoka prędkość wirowania do 1000 obrotów na minutę oraz wysoki współczynnik G pozwalają na znaczne skrócenie czasu suszenia.

pranie i suszenie

PRALNICO – WIRÓWKI

Wolnostojące pralnico – wirówki serii HS-6 są idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich pralni. Ich wszechstronność sprawia, że doskonale wypadają w hotelówce, gastronomii, a także w specjalistycznych usługach dla salonów Spa. Unikatowe rozwiązania konstrukcyjne znakomicie sprawdzają się w technologii Wet Clean. Dzięki innowacyjnej budowie bębna, zapewniają najlepszą na rynku mechanikę prania, co znakomicie wpływa na znaczne obniżenie kosztów za wodę, energię i środki chemiczne.

partnerzy technologiczni crmc

SUSZARKI GIRBAU, TRANSFLOW I FAGOR

Girbau to jedna z przodujących firm, oferująca sprzęt pralniczy najwyższej jakości, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć suszarek przemysłowych tego producenta. Urządzenia firmy Girbau z serii ED charakteryzują się doskonałą wydajnością pracy. Zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania, takie jak Humidity Control – bardzo precyzyjny system kontroli wilgotności, który pozwala na suszenie najdelikatniejszych tkanin. Z kolei Transflow to innowacyjny system cyrkulacji powietrza skracający czas suszenia, co pozwala zaoszczędzić na zużyciu energii.

Na oszczędność energii wpłynie również system drzwi zamontowany w suszarkach przemysłowych charakteryzujący się podwójną szybą i obudową. Drzwi są szerokie, co ułatwia załadunek i rozładunek pralnicy. Bęben jest wykonany ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304 i jest specjalnie perforowany, co chroni delikatne tkaniny przed uszkodzeniem.

suszarce przemysłowej komunikacja pomiędzy mikroprocesorem, falownikiem i silnikiem przebiega w sposób zapewniający dłuższą żywotność urządzenia. Prędkości obrotowe bębna są programowane dla każdej fazy cyklu suszenia. Pomyślano również o łatwej konserwacji – samoczyszczący filtr oraz wentylator nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

SUSZARKI

W naszej ofercie znajdziesz również suszarki przemysłowe marki Girbau, Fagor oraz Transflow. Wybór był nieprzypadkowy, stawiamy na nie, ponieważ są niezwykle wydajnymi urządzeniami, dzięki którym możliwe jest znaczne skrócenie czasu suszenia. Precyzyjny system kontroli wilgotności sprawia, że stosując nasze suszarki przemysłowe, możliwe jest suszenie nawet najdelikatniejszych tkanin. Dzięki zaprogramowanym prędkościom obrotowym bębna można dostosować tempo do każdej fazy cyklu suszenia.

partnerzy technologiczni crmc

URZĄDZENIA WYKAŃCZAJĄCE W OFERCIE CRM CLEANING

Urządzenia wykańczające, takie jak prasy, stoły czy manekiny do prasowania, to niezbędne wyposażenie każdej profesjonalnej pralni. Co więcej, w naszej ofercie posiadamy magiel zarówno elektryczny, jak i gazowy. Dzięki tym wszystkim elementom, idealnie wyprana i wysuszona garderoba nabierze doskonałego wyglądu, co zadowoli Twoich klientów i wpłynie doskonale na rozwój biznesu.

Pragniemy podkreślić, że oferujemy urządzenia do wykańczania fasonowego zarówno dla pralni wodnych, jak i chemicznych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia firmy GirbauVeit, Fagor oraz Alux. Gwarantujemy profesjonalne urządzenia dedykowane również do systemów Wet Clean.

URZĄDZENIA WYKAŃCZAJĄCE

W ofercie CRM Cleaning znajdziesz profesjonalne urządzenia do wykańczania fasonowego dla pralni wodnych i chemicznych. Dzięki nim dostarczysz swoim klientom dokładnie wypraną i wysuszoną garderobę, która spełni ich oczekiwania. Dzięki temu podniesiesz satysfakcję z realizowanych usług, a tym samym pozyskasz grono zadowolonych klientów.

humidity

Niezawodny system kontroli wilgotności jest dokładny i zapewnia niższe zużycie energii poprzez dostosowanie czasu cyklu.

trans flow

Połączenie osiowych i promieniowych przepływów powietrza, które przenika przez materiał wykorzystując w pełni energię cieplną.

g drive

Precyzyjny system zarządzania i komunikacji pomiędzy falownikiem, silnikiem i mikroprocesorem sprawia, że cały zestaw jest odpowiednio wyważony, co skutkuje mniejszymi wibracjami, mniejszym zużyciem części i dużo niższym poziomem hałasu.

speed control

Możliwość zaprogramowania prędkości wirowania w zależności od rodzaju odzieży, ustawienia go ręcznie lub automatycznie.

heat capture

Podwójna szyba w drzwiach i podwójna izolacja w celu zwiększenia wydajności i poprawy komfortu w miejscu pracy.

care touch

Tłoczone otwory w bębnie pozbawione są ostrych krawędzi, co ma istotne znaczenie przy obróbce np. LNU, poza tym zwiększa żywotność tkanin.

inteli

Nowa technologia dla lepszej kontroli. Łatwy w obsłudze, intuicyjny komputer, zaprojektowany specjalnie do przemysłowych maszyn pralniczych.

wet cleaning

Idealna suszarka do tkanin delikatnych i najbardziej skomplikowanych procesów. Posiada podwójny czujnik temperatury na wejściu i wyjściu strumienia powietrza. Wszechstronność sterowania pozwala użytkownikowi dostosować parametry cyklu suszenia do procesów czyszczenia na mokro.

mds

Prędkość wirowania może osiągać ponad 350 G, przy jednocześnie cichej i stabilnej pracy pralnicy.

aqua fall

Unikatowa budowa bębna dzięki której woda działa jak „wodospad” – zwiększając moc prania i redukując czas wirowania.

aqua mixer

System mieszania gorącej i zimnej wody pomaga precyzyjnie osiągnąć wymaganą temperaturę kąpieli.

just

Automatycznie oblicza ilość wody i detergentów potrzebnych do wyprania konkretnego wsadu.

twin lock

Podwójny system bezpieczeństwa sprawdza czy drzwi są zamknięte I zablokowane przez startem prania

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!

kontakt