Otwórz Pralnię

Postawiłeś sobie za cel otwarcie własnej pralni ? Zależy Ci na produktach najwyższej jakości, które zapewnią Ci zdobycie zaufania nawet najbardziej wymagających Klientów? CRM Cleaning to firma, której celem jest pomoc w organizacji nowej działalności. Świadczymy usługi oparte o produkty najwyższej jakości.

Pomożemy ci w założeniu
własnej pralni!

Kompleksowe wyposażenie pralni z firmą CRM Cleaning

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą CRM Cleaning. Pomożemy Ci wyposażyć swój punkt obsługowy od A do Z. W ofercie posiadamy najwyższej jakości sprzęt, który wykorzystuje innowacyjne technologie pralnicze. Wlicza się w to również nowoczesny system AquaTouch, który umożliwia pranie wodne rzeczy kwalifikowanych do tej pory jedynie do prania chemicznego. Naszym Klientom dostarczamy najwyższej jakości systemy dozujące, środki do prania i czyszczenia, dzięki którym usługi stają się bezkonkurencyjne względem innych firm na rynku. Już dzisiaj uzyskaj fachowej porady jak otworzyć własną pralnię!

CRM Cleaning pomoże Ci założyć
własną pralnię!

Otwarcie własnej nowoczesnej pralni nigdy nie było tak proste! Jako firma z ogromnym doświadczeniem, udzielamy fachowej porady w temacie zaopatrzenia punktu obsługowego. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i opisać możliwie jak najwięcej szczegółów na temat oczekiwań. Do formularza należy również dołączyć pytania, na które podczas rozmowy udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi. Skontaktuje się z Tobą nasz doświadczony konsultant w celu dopracowania szczegółów na temat przyszłej współpracy.

W ramach naszych usług zapewniamy również wykonanie wizualizacji pralni włącznie z technicznym planem rozmieszczenia urządzeń, aby w następnym kroku zrealizować zaakceptowany przez Ciebie projekt. Nasze prace zostały docenione już przez wielu Klientów, którzy dzisiaj cieszą się rozwojem swojej własnej działalności.

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!