Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

0048 735 933 843

biuro@crmc.pl

Otwórz pralnię

Otwórz pralnię – Pomysł – projekt – realizacja

Załóż własną pralnię z firmą CRM Cleaning

Własna pralnia to niezwykle atrakcyjny pomysł na biznes. Biorąc pod uwagę, że pranie i czyszczenie jest niezmiennie potrzebne zarówno osobom prywatnym jak i firmom, popyt na tego typu usługi będzie rósł. Jeśli więc szukasz sprawdzonego i bezpiecznego pomysłu na działalność gospodarczą, własna pralnia może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Kompleksowe wyposażenie pralni z firmą CRM Cleaning

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą CRM Cleaning. Z nami wyposażysz swój punkt obsługowy od A do Z. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt wykorzystujący innowacyjne technologie pralnicze, łącznie z nowoczesnym systemem AquaTouch. Dostarczymy Ci także najwyższej jakości systemy dozujące, środki do prania i czyszczenia, dzięki którym Twoje usługi będą bezkonkurencyjne.

Jak założyć własną pralnię? Z CRM Cleaning to proste!

Jeśli chcesz otworzyć własną, nowoczesną pralnię, wypełnij formularz kontaktowy, opisz możliwie najwięcej szczegółów i podziel się pytaniami, które masz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu doprecyzowania szczegółów. Po przesłaniu nam zdjęcia lokalu lub rysunków pomieszczeń, będziemy mogli przystąpić do wykonania wizualizacji pralni wraz z technicznym planem rozmieszczenia urządzeń. Następnym krokiem będzie realizacja zaakceptowanego projektu.

FORMULARZ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy.

Wspólnie pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.