crm cleaning

Szkolenia

CRM Cleaning od 15 lat świadcząc usługi na polskim rynku, wspiera swoich Klientów w osiąganiu jak najlepszych wyników w biznesie oraz życiu osobistym. Umożliwiamy to dzięki szerokiej ofercie szkoleń, coachingów oraz mentoringów. Prowadzimy szkolenia motywacyjne indywidualne, grupowe, stanowiskowe oraz technologiczne.

FAQ

Momentem przełomowym w działalności naszej firmy było wejście w sektor HORECA, dzięki któremu w dużym stopniu poszerzyliśmy naszą ofertę. HORECA jest to sektor hotelarsko-gastronomiczny. W jego skład wchodzi wiele instytucji, które świadczą szeroko pojęte usługi hotelarskie oraz gastronomiczne. Wyróżnia się on dużymi perspektywami dla firm.

pralnictwie naszym priorytetem są szkolenia branżowe, w których skład wchodzą szkolenia stanowiskowe oraz technologiczne. Organizowane są przez nas kilkudniowe seminaria oraz szkolenia zamknięte grupowe czy indywidualne. Przez wzgląd na ostatnią popularność zajęć w formie zdalnej, wyposażyliśmy naszą firmę w narzędzia umożliwiające ich przeprowadzenie.

Naszym celem w zakresie szkoleń jest pomoc naszym Klientom w zgłębianiu wiedzy. Przez kilkanaście lat pracy na polskim rynku zdobyliśmy niezwykle cenne doświadczenie, którym teraz chętnie się dzielimy. Pomoc jest dla nas słowem priorytetowym w trakcie prowadzonych działaniach. Nie spoczywamy na laurach i nieustannie rozszerzamy swoje wyposażenie, aby podążać zgodnie z rozwojem innowacyjnych technologii. Wszystkie zajęcia prowadzone są zgodnie z aktualnymi programami szkoleniowymi i nowoczesnymi metodami nauczania. Czas trwania szkoleń pralniczych zależy od zawartości merytorycznej tematyki.

Nasi rzetelni trenerzy, coachowie, technologowie gwarantują wysoki poziom szkoleń dostępnych w ofercie CRM Cleaning. Są oni wyselekcjonowanym zespołem, który doświadczenie zdobył na praktyce z życia gospodarczego. Dzięki temu szczycimy się najlepszymi ekspertami z dziedzin pralniczych w Polsce i na świecie.

Wraz z postępem naukowym oraz technologicznym nasza oferta szkoleniowa ulega ciągłej poprawie, oraz modyfikacji. Zwracamy szczególną uwagę na potrzeby przedsiębiorstw, które są dla nas niezwykle istotne. Cechą szczególną naszej firmy jest stały rozwój oparty na rzetelnej nauce. To umożliwia naszym Klientom uczestniczenie w szkoleniach pralniczych na najwyższym poziomie organizacyjnym oraz merytorycznym, które oparte są na aktualnych trendach i przepisach prawnych.

-15 lat doświadczenia kierownictwa CRM Cleaning w organizacji szkoleń, coachingów, seminariów oraz konferencji,
-9 lat branżowej działalności szkoleniowej,
-Zdobycie zaufania ponad 800 firm, które skorzystały z naszych usług,
-20 różnych technologów, trenerów, coachów, wykładowców współpracujących z nami,
-ponad 11 000 osób korzystających z naszych szkoleń,
-ogromna liczba różnych ciekawych tematów szkoleniowych.

System Wartości to to, czy kierujemy się każdego dnia przy świadczeniu usług naszym Klientom. Jest to dla nas drogowskaz, którym kierujemy się w każdej sytuacji. Tyczy się to zarówno organizmu firmy jako całości jak i CRM Cleaning jako indywidualnych osób.

Co wchodzi w nasz System Wartości, którym kierujemy się podczas świadczenia usług oraz przeprowadzania szkoleń pralniczych:

-stały rozwój, czyli podnoszenie naszych kompetencji jest dla nas niezwykle ważne. Stawiamy na stałe doskonalenie swoich umiejętności,
-innowacja, w naszej pracy chcemy świadczyć oryginalne rozwiązania, które oparte są o wysoką jakość. Stale staramy się wyprzedzić własne możliwości i wyniki,
-troska o dobro Klienta, do każdego mamy podejście indywidualne. Priorytetem dla nas jest zaspokajanie Państwa potrzeb oraz efektywność w podejmowanych działaniach,
-uczciwość, w trakcie świadczonych usług stawiamy na szczerą relację z Klientem, która będzie oparta na prawdzie oraz wzajemnym zaufaniu. Jest to dla nas podstawa udanej i satysfakcjonującej współpracy,
-odpowiedzialność, każde wypowiedziane przez nas słowo oraz obietnica jest przez nas spełniana.

CRM Cleaning to firma, która dzięki długoletniemu doświadczeniu nie tylko może świadczyć swoje usługi Klientom, ale również szkolić ich na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doświadczonym zespołem już dziś!

Przeprowadzone Szkolenia

Szkolenia Indywidualne

Wybierasz konkretny obszar umiejętności, który wymaga poprawy, wzmocnienia lub zmiany. Od nas otrzymujesz natychmiastowe wsparcie w zakresie aktualnie pojawiających się trudności. Szkolenia indywidualne to gwarancja elastycznego podejścia w warstwie merytorycznej i warsztatowej.

Szkolenia Zamknięte

Szkolenia zamknięte realizujemy w siedzibie firmy zlecającej projekt, w naszych salach lub wyjazdowo. Program tworzony jest po dogłębnej analizie potrzeb szkoleniowych, by zmaksymalizować osiągnięcie określonych celów biznesowych naszych partnerów.

Szkolenia Otwarte

Szkolenia otwarte organizujemy w samym sercu miast. Grupy liczą do 16 osób, ponieważ 80% szkolenia to ćwiczenia praktyczne. Dołącz do osób, które postanowiły rozwijać z nami swoje kompetencje.

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!

kontakt