Czyszczenie Chemiczne

CRM Cleaning jako firma z długoletnim doświadczeniem posiada w swojej ofercie szeroką gamę środków chemicznych niemieckiej marki Seitz GmbH, które przeznaczone są do wykorzystywania w renomowanych pralniach.

Dokładne poznanie rynku pralniczego pozwoliło nam na wybranie najlepszych środków do czyszczenia chemicznego dla naszych Klientów i zaopatrzenia ich w te środki. Kwalifikują się do nich różnego rodzaju zapieracze, wspomagacze, preparaty do skór, farby, odplamiacze do detaszu końcowego, ale również impregnaty oraz substancje detaszerskie.

Zdajemy sobie sprawę, iż innowacyjne urządzenia wykorzystywane w pralniach potrzebują nie tylko regularnego przeglądu technicznego, ale również wykorzystywania w trakcie czyszczenia najwyższej jakości środków do czyszczenia chemicznego. Są one dostępne zarówno w proszku, jak i w płynie, dzięki czemu można je optymalnie dozować. Produkty są stale testowane przez ekspertów na rynku pralniczym, co gwarantuje najwyższą jakość chemii stosowanej w pralniach.

Oferowana w naszym sklepie chemia pod pompy pralnicze cechuje się niezwykłą skutecznością oraz efektywnością. W krótkim czasie pozbywa się nawet najtrudniejszego do usunięcia brudu, pozostawiając tkaniny nieskazitelnie czyste. W ofercie posiadamy również środki do detaszu końcowego. Dzięki szerokiej ofercie CRM Cleaning nasi Klienci mogą zaopatrzyć się w najlepsze środki do czyszczenia chemicznego na wyciągnięcie ręki!

Środki do prania marki Seitz GmbH cechują się dużą wydajnością, gwarantując odpowiednią ochronę różnorodnych tkanin. To umożliwia również oszczędność zużytej energii w trakcie prania. Aby zagwarantować swojej pralni usługi świadczone na najwyższym poziomie, już dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym, aby zaopatrzyć swój punkt usługowy w sprawdzone produkty!

Nasi przedstawiciele handlowi udzielają dokładnych wskazówek, jak stosować chemię pod pompy pralnicze. Są to specjalistyczne preparaty, które wymagają zachowania szczególnej ostrożności w trakcie używania. Powinny być stosowane przez osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę, co umożliwi zachowanie koniecznych środków bezpieczeństwa. Niezwykle ważne jest, aby resztki preparatów nie przedostały się do środowiska.

Cenimy sobie bezpieczeństwo. Dlatego posiadając w swojej ofercie środki do czyszczenia chemicznego, szczególnie przestrzegamy, aby stosować je w urządzeniach z obiegiem zamkniętym posiadających funkcję destylacji. Opakowania po chemii wymagają również utylizacji. Dzięki współpracy z doświadczonymi firmami proponujemy naszym Klientom także usługę odbioru odpadów z pralni.

Zakup środków do prania chemicznego to odpowiedzialne zadanie, dlatego ważne jest, aby produkty zostały nabyte u sprawdzonego dostawcy. CRM Cleaning na przestrzeni kilkunastu lat zdobył zaufanie tysięcy Klientów, którzy prowadzą owocną działalność na rynku pralniczym. Zapraszamy już dziś do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym w celu uzyskania informacji na temat naszej bogatej oferty!

Produkty wykorzystywane przez profesjonalistów

Alternatywny, neutralny dla środowiska rozpuszczalnik bezhalogenowy

Intense® ma doskonałe właściwości czyszczące, ale nadaje się również do delikatnych, wysokiej jakości tekstyliów z ozdobnymi aplikacjami i może być stosowany we wszystkich maszynach rekomendowanych przez KWL. Intense® ma doskonałą zdolność rozpuszczania plam na bazie oleju i wody, jest stabilny chemicznie i łatwo destylowalny. Rozpuszczalność w wodzie jest bardzo niska, dzięki czemu podział w separatorze wody działa bez problemów.

Środek uzupełniający rozpuszcalnik Intense

Znacznie poprawiona wydajność w porównaniu z konwencjonalnymi rozpuszczalnikami węglowodorowymi sprawia, że ​​intense® jest prawdziwą alternatywą dla czyszczenia perchloroetylenem. Rozpuszczalnik nie zawiera substancji rakotwórczych i doskonale rozpuszcza plamy olejowe i wodne. Jest chemicznie stabilny i łatwo ulegający destylacji. Ponieważ nie jest uważany za towar niebezpieczny, nie są konieczne żadne szczególne środki zarówno podczas transportu, jak i przechowywania.

Odpalmiacze Wstępne

Solvex 1
Odplamiacz wstępny

Środek do plamienia plam z farb, lakierów, klejów, długopisów, smarów, smoły, lakieru do paznokci, szminki i podobnych substancji do plam

Solvex 2
Odplamiacz wstępny

Środek do wstępnego usuwania plam z krwi i białek / Środek do plamienia krwi, białek, resztek jedzenia, ryb i sosów mięsnych, mleka, lodów, śmietany, piwa, czekolady, kakao, potu, zabrudzeń pigmentowych, moczu i podobnych substancji plamotwórczych

Solvex 3
Odplamiacz wstępny

Środek do plam z kawy, herbaty, wina, coli, soków owocowych, owoców, likieru, tytoniu, trawy, perfum, lekarstw i podobnych substancji plamiących

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!