Technologie

Jesteś właścicielem pralni? A może przygotowujesz się na założenie nowego punktu obsługowego? Niezależnie od etapu rozwoju działalności, pralnię należy wyposażyć w wysokiej jakości produkty oraz środki do czyszczenia. Jeżeli szukasz firmy, która Ci to zapewni, CRM Cleaning to właściwe rozwiązanie. Innowacyjne technologie, na których bazujemy, zapewnią Twojej pralni efektywne działania.

Cechuje nas między innmi

Technologie CRM

Technologia prania PER

Technologia prania PER to nic innego, jak pranie chemiczne. Stosowane jest ono przy użyciu wysokiej jakości rozpuszczalników. Jest to metoda prania na sucho, która jest szczególnie polecana wśród ekspertów na rynku pralniczym. Nie ma się co dziwić, jest ona niezwykle skuteczna. Można z niej korzystać nawet przy najbardziej delikatnych tkaninach. Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem bazujemy tylko na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Dlatego swoim Klientom zalecamy technologię prania PER.

System Aqua Touch

Jedną z technologii prania, na której bazujemy jest Aqua Touch. Jest to profesjonalny system do umożliwienia wet cleaningu. Wet Cleaning zaś polega na praniu delikatnych tkanin na mokro. Dzięki wykorzystaniu Aqua Touch, czyszczenie na mokro jest niezwykle wydajne oraz gwarantuje zachowanie ubrań w doskonałym stanie. Umożliwia regularne pranie wodne bez negatywnego wpływu na tkaniny. W swojej ofercie posiadamy pralnice, pompy dozujące, środki do prania oraz niezwykle skuteczne programy, co potwierdza zadowolenie wielu Klientów.

Technologia MopClin System

Aby ułatwić naszym Klientom obsługę pralni, bazujemy na innowacyjnych technologiach pralniczych, które ułatwiają pracę. Jedną z nich jest MopClin. Zapewnia ona szybkość oraz wysoką jakość wykonywanych usług. Stawiamy tylko na rozwiązania, które zagwarantują oszczędność czasu, pieniędzy, a przy tym zachowanie wysokiej efektywności. MopClin może być stosowany do każdego rodzaju podłóg, w tym drewnianych, kamiennych czy płytkich. System ten cechuje się niezwykłą wydajnością. Jest stosowany przez liderów na rynku pralniczym.

System Triton

Tritonto technologia Wet Cleaning, która powszechnie wykorzystywana jest w pralniach. Dzięki temu czyszczenie staje się niezwykle proste, a przy tym i skuteczne. System ten zapewnia rozszerzenie pielęgnacji tkanin w wodzie o czyszczenie tekstyliów. System Triton jest szczególnie polecany przy niezwykle delikatnych włóknach naturalnych oraz syntetycznych. Nie naraża poszczególnych elementów na wszelkie uszkodzenia, co gwarantuje satysfakcję Klientów po skorzystania z usług Twojej pralni.

Masz dodatkowe pytania? 

Kompletne technologie

Pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązania dla Twojej pralni. W naszej ofercie posiadamy produkty, które gwarantują skuteczne rozwiązania wpływające korzystnie na rozwój firmy. Bazujemy na innowacyjnych technologiach pralniczych, które wpływają na satysfakcję ze świadczonych przez pralnię usług.

Do każdego podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na dostosowaniu technologii do Twoich potrzeb. Cechuje nas profesjonalizm oraz umiejętność znalezienie rozwiązania w każdej sytuacji. Produkty w naszej ofercie wybieramy, biorąc pod uwagę najwyższe wymagania naszych Klientów. Dzięki innowacyjnym technologiom Twoja pralnia będzie świadczyła wysokiej jakości usługi. Twój sukces to nasz sukces. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami CRM Cleaning już dziś!

AquaTouch® – WetClean kompletna technologia i urządzenia
TRITON – Wet Clean na twoich urządzeniach i środkach SEITZ
INTENSE® – Rozpuszczalnik i technologia by SEITZ (Hydrocarbon)
Pranie przemysłowe- dostosowane do indywidualnych potrzeb