Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

0048 735 933 843

biuro@crmc.pl

Technologie

Technologie w pralni – CRM Cleaning

Jesteś właścicielem pralni? Szukasz firmy która dostarczy Ci urządzenia i produkty wysokiej jakości? CRM Cleaning to właściwy adres. Gwarantujemy bogaty asortyment i profesjonalną obsługę. Dzięki nam Twoja pralnia będzie funkcjonować sprawnie i efektywnie, a klienci będą często decydować się na usługi Twojego biznesu.

Kompletne technologie

Jeżeli poszukujesz optymalnego rozwiązania dla pralni, w CRM Cleaning mamy rozwiązanie dla Twoich problemów. Oferujemy najlepsze technologie pralnicze, dzięki którym zapewnisz klientom satysfakcję z usług. Wśród naszych technologii znajdziesz wydajny i ekonomiczny system Aqua Touch, czyli profesjonalny system do wet cleaningu i regularnego prania wodnego. Oferujemy również pralnice, pompy dozujące, środki do prania i najważniejsze – skuteczne programy.

Wydajna pielęgnacja

Z systemem Triton czyszczenie i pielęgnacja tkanin stanie się prosta i skuteczna. Triton zapewnia rozszerzenie pielęgnacji tkanin w wodzie o czyszczenie tekstyliów. Jest to system technologii wet cleaningu marki Seitz, której CRM jest autoryzowanym dystrybutorem.

Łatwość obsługi

W naszej ofercie znajdziesz także technologię MopClin System. Gwarantuje ona szybkość i wysoką jakość wykonywanej usługi. MopClin to rozwiązanie ułatwiające proces czyszczenia mopem, która pozwoli na zaoszczędzenie środków i bardziej efektywny czas sprzątania.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.