crm cleaning

Technologie

Jesteś właścicielem pralni? A może przygotowujesz się na założenie nowego punktu obsługowego? Niezależnie od etapu rozwoju działalności, pralnię należy wyposażyć w wysokiej jakości sprzęt, technologię, produkty oraz środki do czyszczenia. Jeżeli szukasz firmy, która Ci to zapewni, CRM Cleaning to właściwe rozwiązanie. Innowacyjne technologie prania per.

Cechuje nas między innmi

Technologie CRM

Technologia prania PER

Technologia prania PER to nic innego, jak pranie chemiczne. To proces czyszczenia i odświeżania odzieży oraz innych tekstyliów przy użyciu rozpuszczalnika o nazwie perchloroetylen/czterochloroetylen. Jest to znana od wielu lat metoda stosowana do tkanin, które mogą ulec uszkodzeniu w wyniku tradycyjnego prania wodą.

Główne cechy prania PER, czyli czyszczenia chemicznego to:

1. Rozpuszczalniki chemiczne: W procesie czyszczenia chemicznego stosuje się specjalne rozpuszczalniki chemiczne, takie jak perchloretylena, hydrokarbony, silikony, alkohole które nie niszczą tkanin i są skuteczne w usuwaniu plam i zabrudzeń.

2. Usuwanie plam: Rozpuszczalniki chemiczne są skuteczne w usuwaniu plam, które nie byłyby łatwo usuwalne przy użyciu wody i detergentów.

3. Specjalistyczne pralnie: Czyszczenie chemiczne jest wykonywane w pralniach specjalizujących się w tej metodzie, które posiadają odpowiednie maszyny i wiedzę.

Warto jednak zaznaczyć, że używane rozpuszczalniki chemiczne mogą być toksyczne, zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska. Dlatego też pralnie chemiczne muszą przestrzegać rygorystycznych norm i regulacji dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska. W wielu miejscach na świecie rozwijane są bardziej ekologiczne alternatywy dla tradycyjnych rozpuszczalników chemicznych w celu zminimalizowania wpływu na zdrowie i środowisko.

.

System i technologia Aqua Touch

Jedną z technologii prania, na której bazujemy jest Aqua Touch. Jest to nowy, innowacyjny system prania w wodzie odzieży i skór, w technologii wet cleaning. W skład tego sytemu i techologii wchodzi zestaw gotowych do użycia urządzeń. Pralnica i suszarka, firmy GIRBAU, wyposażone w najlepiej dobrane programy do czyszczenia garderoby klasyfikowanej dotychczas wyłącznie do prania chemicznego (garniturów, płaszczy, odzieży sportowej, narzut oraz delikatnych artykułów z wełny, angory, jedwabiu, wiskozy).

To również programy do prania wodnego, dedykowane do odpowiedniego asortymentu.

Aqua Touch to także innowacyjny zestaw urządzeń z systemem precyzyjnego dozowania środków chemicznych. Ten system jest całkowitą nowością na rynku i cechuje się znakomitymi efektami usuwania brudu nawet w przypadku delikatnych tkanin. Garderoba nie jest zniszczona, a jej forma się nie zmienia ze względu na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie suszenia. Ponadto Klienci mogą cieszyć się świeżym i przyjemnym zapachem miękkiej tkaniny.

Technologia MopClin System

Inwestujemy w innowacyjne technologie pralnicze, które usprawniają pracę nie tylko w pralniach. Jednym z rozwiązań które oferujemy naszym klientom, jest system MopClin. Przeznaczony do prania i przygotowania mopów jednego kontaktu do użycia na zewnątrz. Zapewnia on pranie, oraz preparowanie mopa do użycia, poprzez nasączenie go odpowiednim środkiem myjącym, lub myjąco dezynfekującym. Technologia jest dodatkową usługą którą pralnia może oferować firmom sprzątającym lub instytucjom, które opiera.

Mop jednego kontaktu znacznie poprawia efektywność sprzątania, eliminując szkodliwą chemię, oraz prace sprzątaczek przygotowujących roztwór myjący. Ten proces wykonywany jest w pralnicy. A do serwisu sprzątającego trafia wilgotny,przygotowany już do pracy mop.

Nasza filozofia opiera się na oszczędzaniu czasu, pieniędzy i maksymalizacji efektywności pracy. System MopClin jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się na różnych rodzajach podłóg. Od drewnianych, przez kamienne, powierzchnie gumowane, po płytki. Jest to rozwiązanie o niezwykłej wydajności, wykorzystują je liderzy branży sprzątającej. System MopClin stwarza pralniom możliwość pozyskania kolejnych intratnych klientów w postaci instytucji: szkół, szpitali, domów opieki.

System Triton

Triton to zaawansowana technologia Wet Cleaningu, która rewolucjonizuje pralnictwo wodne. Pralnie, które wcześniej nie oferowały usług czyszczenia garderoby, teraz mogą skorzystać z tej innowacyjnej metody. Wystarczy programowalne urządzenia pralnicze, trochę mocy przerobowej oraz instalacja systemu dozującego i odpowiednich środków, aby zyskać nową płatną usługę. Najważniejsze jest to, że nie wymaga to inwestycji w nowe urządzenia ponieważ wykorzystujemy park maszynowy funkcjonujący w pralni. Dwa warunki które należy spełnić to: możliwość zaprogramowania pralnic i zakup oraz podłączenie systemu dozującego.

Dzięki technologii Triton proces czyszczenia staje się prosty i niezwykle skuteczny. Ta technologia rozszerza możliwości pielęgnacji tkanin w wodzie, umożliwiając delikatne pranie tekstyliów, zwłaszcza tych o wrażliwych włóknach, zarówno naturalnych, jak i syntetycznych, nie narażając ich na uszkodzenia.

Triton zapewnia satysfakcję klientów, którzy cenią jakość i bezpieczeństwo oferowanych usług Twojej pralni. Dzięki tej innowacyjnej technologii Twoja pralnia osiągnie najwyższy standard czyszczenia i pielęgnacji garderoby. To z pewnością przełoży się na większe zadowolenie klientów z jakości oferowanych usług.

Masz dodatkowe pytania? 

pralnia i suszarnia

Kompletne technologie

Pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązania dla Twojej pralni. W naszej ofercie posiadamy produkty, które gwarantują skuteczne rozwiązania wpływające korzystnie na rozwój firmy. Bazujemy na innowacyjnych technologiach pralniczych, które wpływają na satysfakcję ze świadczonych przez pralnię usług.

Do każdego podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na dostosowaniu technologii do Twoich potrzeb. Cechuje nas profesjonalizm oraz umiejętność znalezienie rozwiązania w każdej sytuacji. Produkty w naszej ofercie wybieramy, biorąc pod uwagę najwyższe wymagania naszych Klientów. Dzięki innowacyjnym technologiom Twoja pralnia będzie świadczyła wysokiej jakości usługi. Twój sukces to nasz sukces. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami CRM Cleaning już dziś!

aqua touch
AquaTouch® – WetClean kompletna technologia i urządzenia
wet clean
TRITON – Wet Clean na twoich urządzeniach i środkach SEITZ
czyszczenie chemiczne
INTENSE® – Rozpuszczalnik i technologia by SEITZ (Hydrocarbon)
pranie wodne
Pranie przemysłowe- dostosowane do indywidualnych potrzeb