crm cleaning

Współpraca

Prowadzenie własnej pralni wymaga dostępu do najwyższej jakości środków, nowoczesnych technologii i niezawodnego sprzętu. Warto również cały czas się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę na temat innowacyjnych metod wykorzystywanych w branży. Praktyczne porady i dostęp do niezawodnych rozwiązań zapewni Ci współpraca z CRM Cleaning!

CRM Cleaning – sprawdzony partner dla Twojej firmy

Jesteśmy przede wszystkim przedstawicielem firmy SEITZ – producenta wysokiej klasy specjalistycznych środków chemicznych dla pralni i gastronomii. Ponadto współpracujemy z wieloma firmami z branży pralniczej, zaopatrując pralnie w niezbędne produkty, systemy i technologie. Prowadzimy szkolenia i organizujemy seminaria, a wszystko po to, by jak najrzetelniej przekazać naszym Kontrahentom możliwości płynące ze współpracy z nami.

Szeroki zakres świadczonych przez nas usług sprawia, że możemy nie tylko wesprzeć Twoją firmę dostawą profesjonalnych środków, ale również zapewnić niezbędne wsparcie dla początkujących w branży. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci otworzyć własną pralnię. Z przyjemnością nawiążemy również długofalową współpracę i razem będziemy pracować nad sukcesem Twojej firmy.

Co nas wyróżnia?

pexels jonathan borba
CRMC - CLeaning

Współpracuj z najlepszymi

Jesteśmy przede wszystkim przedstawicielem firmy SEITZ – producenta wysokiej klasy specjalistycznych środków chemicznych dla pralni i gastronomii. Ponadto współpracujemy z wieloma firmami z branży pralniczej, zaopatrując pralnie w niezbędne środki, systemy i technologie. Prowadzimy szkolenia i organizujemy seminaria, a wszystko po to, by jak najrzetelniej przekazać naszym Kontrahentom możliwości płynące ze współpracy z nami.

Co nas wyróżnia?

Masz pytania – chętnie rozwiejmy Twoje wątpliwości!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do warunków współpracy z naszą firmą, wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami możemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię i rozwijać biznes. Do każdego z naszych Partnerów podchodzimy w sposób indywidualny, aby zagwarantować satysfakcję ze współpracy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

kontakt