Środki Seitz GMBH

Oferta sklepu CRM Cleaning to nie tylko innowacyjne maszyny pralnicze, ale również szeroki wybór środków do czyszczenia chemicznego, takiego jak proszkipłyny żele do pralni. Proponujemy zróżnicowane preparaty dedykowane do różnych tkanin, dzięki którym elementy poddawane czyszczeniu pozostaną miękkie, zachowają swój kolor oraz staną się odporniejsze.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz najtańsze środki pralnicze, które jednocześnie charakteryzują się najwyższą jakością!

Odpalmiacze

Wśród bogatej oferty naszych płynów i żeli do pralni posiadamy duży wybór odplamiaczy, które radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami poprzez dogłębne wnikanie w tkaniny. Pragniemy jednak zaznaczyć, że nasze środki są w pełni delikatne i nie powodują uszkodzeń na tkaninach, zostawiają natomiast przyjemny zapach i miękkość w dotyku. Wśród naszej ofercie znajdziesz, płyny i żele do pralni, takie jak:

Blutol – odplamiacz do detaszu wstępnego i końcowego, usuwa: białko, czekoladę, krew, kremy, pot, miód, piwo, wymiociny. Opakowanie 1 i 5 l.

Cavesol – odplamiacz do detaszu wstępnego oraz końcowego.
Zakres działania: zafarbowania, nadpalenia, musztarda, tytoń, Cola, herbata, owoce, wino. Opakowanie 1 i 5L.

Colorsol – odplamiacz do detaszu wstępnego oraz końcowego.
Zakres działania: długopis, flamaster, piwo, szminka, pleśń, trawa, likier, musztarda, jodyna, rtęć, klej, apretura, wosk. Opakowanie 1 i 5L.

Frankosol – odplamiacz do detaszu wstępnego oraz końcowego.
Zakres działania: białko, pot, wymiociny, lody, piwo, miód, dezodorant, pleśń, śniedź. Opakowanie 1 i 5L.

Lacol – środek detaszerski do usuwania plam z lakieru i plam kolorowych. Szczegółowe zastosowanie opisane na tablicy detaszerskiej. Opakowanie 1 i 5L.

Lipasol L Enzymatyczny środek do usuwania plam z białka. Opakowanie 1L.

Quickol – środek detaszerski do usuwania plam rozpuszczalnych w wodzie i rozpuszczalnikach. Opakowanie 1 i 5L.

Purasol środek detaszerski do usuwania plam rozpuszczalnych w rozpuszczalnikach. Usuwa plamy z : klejów, farby, lakieru, oleju, smoły, lakieru do paznokci, wosku, smaru, szminki. Opakowanie 1 i 5L.

V 1 – odplamiacz do detaszu wstępnego i końcowego. Środek pralniczy, który odplamia zabrudzenia z farb, lakierów, klejów, długopisów, smarów, smoły, lakieru do paznokci, szminki i podobnych substancji. Opakowanie 1 i 5L.

V 2 – odplamiacz do detaszu wstępnego i końcowego. Środek do wstępnego usuwania plam z krwi i białek / Środek do odplamienia krwi, białek, resztek jedzenia, ryb i sosów mięsnych, mleka, lodów, śmietany, piwa, czekolady, kakao, potu, zabrudzeń pigmentowych, moczu i podobnych substancji. Opakowanie 1 i 5L.

V 3 – odplamiacz do detaszu wstępnego i końcowego. Środek do usuwania plam z kawy, herbaty, wina, coli, soków owocowych, owoców, likierów, tytoniu, trawy, perfum, lekarstw i podobnych plam. Opakowanie 1 i 5L.

Komplet odplamiaczy -Solvex (3 sztuki) – komplet środków pralniczych wstępnych, stosowanych w hydrocarbonie, o szerokim przeznaczeniu. W komplecie tablica detaszerska z opisem przeznaczenia każdego odplamiacza. Względy bezpieczeństwa wykluczają łączenie odplamiaczy ze sobą. Trzy opakowania po 360ml.

Zapieracze

Zapieracze to proszkiżele i płyny do pralni, których zadaniem jest wstępne czyszczenie tkanin z różnego rodzaju zabrudzeń. Niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie wykazują również działanie wzmacniające bębna poprzez jego czyszczenie czy impregnację.
W naszej ofercie znajdziesz:

Polysol SL – uniwersalny środek pralniczy do zapierania wstępnego odzieży. Do zastosowania w czyszczeniu chemicznym z czterochloroetylenem. Opakowanie 10 i 20L.

Polysol KWV – zapieracz do detaszu wstępnego stosowany w Hydrokarbonie i Intense. Opakowanie 20L.

Polysol RAN – zapieracz do detaszu wstępnego. Doskonale usuwa zabrudzenia różnego pochodzenia z wełny, dzianiny i innych tkanin. Produkt jest szczególnie odporny na podrażnienia i dobrze toleruje skórę podczas natryskiwania i szczotkowania. Opakowanie 10 i 20L. 

Polysol odoSorb – środek do zapierania absorbujący nieprzyjemne zapachy. Do dokładnego usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz do usuwania zabrudzeń tłuszczowych i pigmentowych. Jego unikalne połączenie surowców jest od dziesięcioleci z powodzeniem stosowane w innych dziedzinach. Zwalcza nieprzyjemne zapachy w miejscach ich powstawania, tworząc wiązanie chemiczne z ich przyczyną. Opakowanie 5 i 20L.

Wspomagacze Środki Pomocniczne

Doskonale wiemy, jak w procesach pralniczych ważne są środki wspomagające, dlatego w naszej ofercie znajdziesz kompleksową ofertę proszków, płynów i żeli do pralni, które znacznie ułatwiają czyszczenie chemiczne i wodne różnorodnych tkanin. Każdy z naszych produktów został wybrany ze starannością i dbałością o to, by materiały nie uległy zniszczeniu, a wręcz charakteryzowały się lepszą jakością, zapachem i trwałością.

Przygotowaliśmy preparaty, takie jak:

Desolan NT – wysoko skoncentrowany środek pomocniczy, zapobiegający pienieniu się czterorchloroetylenu i hydrocarbonu w czasie destylacji. Nadaje się do wszystkich rozpuszczalników. Skutecznie usuwa zapach wydzielin ciała, np. pot, z tekstyliów uszkodzonych przez ogień i zapachów wywołanych przez bakterie. Opakowanie 1, 5 i 20L.

Destivit – wysoko skoncentrowany środek pomocniczy, zapobiegający pienieniu się czterochloroetylenu i hydrocarbonu w czasie destylacji. Opakowanie 1L.

Dryx lickier – mieszalny z wodą, środek natryskowy, natłuszczający skórę. Opakowanie 10L.

Duftnote – wysokoskoncentrowany środek zapachowy do zastosowania w czyszczeniu chemicznym z czterochloroetylenem. Opakowanie 5L.

Easy finish – środek ułatwiający prasowanie, apretura. Do każdego rodzaju tkanin. Stosowany natryskowo przed prasowaniem. Opakowanie 1, 5 i 20L. 

Enviclin touch – ekonomiczny wzmacniacz w czyszczeniu chemicznym. Ożywia kolory, usuwa zabrudzenia, zapobiega szarzeniu i elektryzowaniu sie tkanin. Co więcej, ten środek pralniczy znacznie zmniejsza nakłady na wykańczania dzięki zintegrowanym składnikom ułatwiającym prasowanie. Nadaje miły zapach i poprawia chwyt. Opakowania 10 i 20L

 Frankotex fresh HC – wspomagacz do Hydrocarbonu z formułą FRESH.
Zawiera komponenty antystatyczne, detergenty, dodatki wykończeniowe oraz zapachowe. Opakowanie 20 L

Neutrol A (proszek) – środek do neutralizacji czterochloroetylenu w procesie czyszczenia chemicznego. Opakowanie 15 kg.

Neutrol L (płyn) płynny środek do pielęgnacij i neutralizacji ph czterochloroetylenu w procesie czyszczenia chemicznego. Neutrol L zapewnia bezproblemowy proces destylacji, dzięki czemu rozpuszczalnik jest neutralny i stabilny. Opakowanie 15 kg.

Novaclin fresh – kationowy wspomagacz z innowacyjną formułą świeżości i neutralizacji brudu tekstylnego, jak również znakomitą antystatyką i efektem impregnacyjnym. Uzyskuje się wyraźne kolory na tekstyliach, a ryzyko szarzenia białych tekstyliów jest zminimalizowane. Nie tylko zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, ale także nadaje garderobie przyjemny zapach. Opakowanie 5 i 10L.

Odosorb spray – aktywny środek w sprayu niwelujący nieprzyjemne zapachy, zacieki i zapocenia.

Preclin odosorb – wspomagacz absorbujący nieprzyjemne zapachy. Specjalny aktywator czyszczący do usuwania plam już w pierwszej kąpieli w procesie dwukąpielowym. Na szczególną uwagę zasługuje efekt pochłaniania i usuwania wszelkiego rodzaju zapachów z tekstyliów. Opakowanie 10L.

Taifun spezial – specjalistyczny środek czyszczący bęben, łapacz igieł oraz kanały agregatu pralniczego. STOSOWAĆ z DESTIVIT 2000. Opakowanie 10 i 20L.

Pranie Wodne i Wet Cleaning

W ofercie CRM Cleaning posiadamy również proszkipłyny i żele do pralni, które dedykowane są do czyszczenia na mokro. Proces wet cleaning jest bezpieczny dla środowiska, dlatego proponowane przez nas środki również nie wykazują szkodliwego działania. Znaczna ilość naszych środków pralniczych do prania wodnego charakteryzuje się również biodegradowalnością. Co więcej, ubrania czyszczone metodą wet cleaning przy użyciu naszych preparatów są czystsze, jaśniejsze oraz wolne od nieprzyjemnych zapachów.

W naszej ofercie znajdziesz:

Burlanol – środek zapobiegający farbowaniu w tkaninach kolorowych i łączonych. Stosowany w praniu wodnym i wet cleanie. Opakownie 1L.

Blankotex – enzymatyczny środek na bazie aktywnego tlenu do usuwania trudnych plam pochodzenia roślinnego oraz plam z białka. Blankotex jest produktem przeznaczonym do tkanin, które można prać na mokro w zakresie temperatur 30-90°C.

Ferrol – środek usuwający zabrudzenia z rdzy, śniedzi i innych tlenków metali. Opakowanie 1L.

Frankopal maxx – aktywator i zapieracz do usuwania zabrudzeń z naturalnych olejów i tłuszczy. Kąpiel piorąca : 4-8ml Frankopal Maxx na kilogram suchej bielizny. Opakowanie 10kg.

Frankopal W – zapieracz i koncentrat środka czyszczącego do prania wodnego. o wzmocnionej sile działania na brud i tłuszcz. Idealny do prania kurtek puchowych. Opakowanie 10 i 20L.

Hydret 1 – odplamiacz do usuwania smarów i plam kolorowych. Opakowanie 5L.

Hydret 2 – odplamiacz do usuwania krwi i plam z białka. Opakowanie 5L. 

Hydret 3 – odplamiacz do usuwania plam taninowych. Opakowanie 5L.

Komplet odplamiaczy HYDRET (3 sztuki) – do stosowania przed praniem wodnym. Trzy butelki o pojemności 460ml.

Mega oxy – skoncentrowany wybielacz tlenowy, doskonały efekt i bezpieczne usuwanie plam. Opakowanie 20kg.

Maxim plus – maxim Plus nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin: białych i kolorowych, wykonanych z bawełny i tkanin mieszanych. Optymalny zakres temperatury w granicach 60°C do 85°C. Opakowanie 20kg.

Maxx spray – środek pralniczy w sprayu rozpuszczający tłuszcze, nanoszony szczotką lub natryskując. Zastosowanie: kurtki puchowe, koszule, garderoba posiadająca zacieki. Prosta aplikacja i wysoka skuteczność. Opakowanie 1L i 10L.

Mega Chlor – wybielacz chlorowy w proszku. Doskonały efekt wybielający przy niskim dozowaniu, optymalny efekt wybielający w zakresie temperatur 40 – 60 °C. Opakowanie 10kg.

Mega sol – proszek piorący zapewniający chemiczno-termiczną dezynfekcję. Dezynfekcja w postępowaniu Viva Oxy w temperaturze 70°C i VAH w temperaturze 60°C. Opakowanie 20kg.

Mega pur extra – kompletny proszek piorący w temperaturze 40°C – 90°C. Opakowanie 20kg.

Viva geniox – płynny koncentrat wybielacza tlenowego, oraz środka dezynfekcyjnego do stosowania w niskim zakresie temperatur. Opakowanie 5 i 20L.

Viva top – skoncentrowany płynny środek pralniczy apreturujący do stosowania w systemie prania wodnego ,,Wet-clean“. Opakowanie 20L.

Viva starch – skoncentrowany krochmal synetyczny. Doskonały do systemów dozujących. Opakowanie 5, 20 i 60L.

Viva duox – silny wybielacz na bazie tlenu, do systemów dozujących. Opakowanie 20kg.

Viva combi – płynny wzmacniacz piorący zabrudzenia białkowe i pigmentowe. Opakowanie 20kg.

Viva protect – idealny impregnat zabezpieczający tkaniny przed wodą, zabrudzeniami oleistymi i chemikaliami. Prosta aplikacja, wysoka skuteczność. Opakowanie 10 i 20L.

Viva zym – koncentrat enzymatyczny usuwający plamy białkowe i tłuszczowe – przeznaczyny na zabrudzenia z masarni, rzeźni. Opakowanie 5 i 10L.

Viva syntho – płynny wzmacniacz piorący do zabrudzeń z syntetycznych olejów i tłuszczy. Opakowanie 5 i 20L.

Viva oleo – jest przeznaczona do prania każdego rodzaju bielizny.
Produkt posiada wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń tłuszczowych i pigmentowych, a także właściwości wiązania usuniętych zabrudzeń.
Viva Oleo posiada znakomite właściwości usuwania zabrudzeń białkowych już w 40°C. Opakowanie 20 kg.

Viva silver – środek z cząsteczkami nanosrebra, zapobiega rozwojom grzybów, bakterii i wirusów. Długotrwały efekt higieniczny – wykończenie tekstyliów. Opakowanie 20 kg.

Viva oxy – środek dezynfekujący i wybielający. Opakowanie 20 kg.

Viva soft – płynny środek zmiękczający. Produkt z cząsteczkami nanosrebra stosowany w praniu wodnym. Przeznaczony do garderoby narażonej na bezpośredni kontakt z potem, takiej jak: odzież dziecięca, sportowa, stosowany również w szpitalnictwie do ochrony przeciwbakteryjnej. Opakowanie 5 i 20kg.

Viva pris – płynny środek do prania wstępnego oraz wzmacniacz alkaliczności, do temperatury 40-90°C . Opakowanie 5 i 20kg.

Viva lana – środek pralniczy używany do prania odzieży osobistej, ochronnej oraz innych tkanin specjalnego przeznaczenia. Odpowiedni do prania kurtek puchowych i garderoby z membraną. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, a także skutecznością. Opakowanie 5 i 20L.

Viva chlor – płynny wybielacz chlorowy, zawierający uszlachetniacze chroniące tkaninę. Wybielacz chlorowy na bazie natriumhypochloru. Optymalne działanie w temperaturze 40 – 60 °C i pH 10,5. Opakowanie 25kg.

Viva care – do prania odzieży delikatnej. Wełna, jedwab w Wet Cleaningu. Opakowanie 5, 20 i 60L.

Viva blue – została stworzona do pracy z odzieżą roboczą, matami, ścierkami oraz innymi tkaninami o silnych tłustych zabrudzeniach. Optymalny zakres temperatury dla tego środka to pomiędzy 60°C a 85°C. Opakowanie 20 i 60L.

Viva plex – płynny wzmacniacz piorący do zabrudzeń pigmentowych oraz tłuszczowych. Opakowanie 7kg.

Viva uni – koncentrat uniwersalnego środka piorącego o słabym odczynie alkalicznym. Viva Uni jest przeznaczony do stosowania do wszystkich rodzajów białej i kolorowej bielizny z bawełny i tkanin mieszanych.
Produkt posiada znakomite właściwości usuwania zabrudzeń tłuszczowych.

Wet x finish – środek do wykańczania skór w systemie Wet Clean
WetX Finish jest płynnym środkiem natłuszczającym, zawierającym naturalne i syntetyczne oleje. Produkt nadaje skórom przyjemny, pełny chwyt, odświeżając i pogłębiając kolory. WetX Finish można stosować również do kombinacji skór i tkanin.

Masz Pytania?

Jak można łatwo zauważyć, oferujemy szeroki asortyment proszkówpłynów i żeli do pralni, dzięki czemu z łatwością wyposażysz swój lokal w produkty najwyższej jakości. Nasze środki pralnicze charakteryzuje ich wysoka wydajność, ale również to, że są najtańsze na rynku.

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!