crm cleaning

Środki Seitz GMBH

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim produkty renomowanej niemieckiej firmy SEITZ GmBH, lidera w produkcji środków oraz twórcy innowacyjnych technologii, którymi obecnie dysponujemy. Swoim ponad 130-letnim doświadczeniem w produkcji koncentratów dla profesjonalnych pralni, firma ta zyskała zaufanie branży na całym świecie.

Asortyment SEITZ GmBH charakteryzuje się wysoką koncentracją, co przekłada się na doskonałą skuteczność i wydajność. Latami współpracy ugruntowaliśmy przekonanie o powtarzalności oferowanych formuł, co stanowi kluczowy element utrzymania wysokiej jakości procesów prania.

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że właściwy wybór środków do prania lub czyszczenia chemicznego pozwala oszczędzić wiele problemów, czasu i pieniędzy. Klienci, którzy liczą koszty, są mile zaskoczeni oszczędnościami wynikającymi z minimalizacji potrzeby poprawek dzięki stosowaniu naszych środków i technologii.

Oferujemy efektywne preparaty dedykowane różnym rodzajom tkanin, dzięki którym odzież poddawana procesom czyszczenia pozostaje nie tylko czysta, ale również miękka, utrzymuje swój kolor oraz wytrzymałość.

Czy naprawdę potrzebujesz specjalnych środków do prania?

Uwierz, że tak. Chemia pod pompy pralnicze w połączeniu z naszymi technologiami jest kluczem do prowadzenia zyskownej, efektywnej i profesjonalnej pralni.

By z powodzeniem prowadzić pralnie, należy zadbać o zadowolenie klientów, poprzez jakość wykonywanego prania. Właściwe technologie precyzyjne dozowania odpowiedniej chemii przez pompy pralnicze ma kluczowe znaczenie tam gdzie liczy się czas i opłacalność.

Odpowiednio dobrane urządzenia i środki chemiczne gwarantują doskonałe pranie. Usuwają najtrudniejsze plamy i zapewniają świeżości oraz miękkości tkaninom.

Gwarantują wysoką wydajność procesu prania, dzięki temu zyskujesz zadowolenie klienta, oszczędzisz czas, surowce i pieniądze.

CRM Cleaning oferuje szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych, najwyższej jakości środków chemicznych pod pompy, które zapewnią doskonałe rezultaty prania. Nasze produkty są dokładnie dostosowane do różnych rodzajów tkanin, co pozwala na skuteczne usuwanie plam, zapewnienie świeżości prania bez uszczerbku na trwałości pranego asortymentu.

Co wybrać?

Rozpoczynanie własnego biznesu to czas pełen wyzwań i decyzji do podjęcia. Podpowiemy Ci jak z naszej perspektywy najbezpieczniej będzie zainwestować kapitał, tak by w jak najkrótszym czasie Pralnia przynosiła dochody. Jeśli posiadasz już własną pralnię, to współpraca z nami może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem na poszerzenie zakresu usług, większe zyski i inne korzyści. Zaufaj ekspertom i wybierz nasze sprawdzone rozwiązania, które pomogą Ci w prowadzeniu pralni na najwyższym poziomie.

Jeśli dopiero zaczynasz prowadzić biznes lub jest on dopiero zawarty w biznesplanie, to zrozumiałe że pewne wybory mogą wydawać się dla Ciebie trudne. Potrzebujesz więc kogoś w rodzaju zaufanego przewodnika. Nasze usługi obejmują szerokorozumiane doradztwo i szkolenia. Gwarantujemy wyłącznie sprawdzone, skuteczne rozwiązania. Oferowane przez nas środki pralnicze, oraz systemy dozowań, dostępne są w korzystnych cenach.

Jesteśmy przekonani, że powtarzalna, wysoka jakość usług jaką możemy Tobie zapewnić, jest kluczowym elementem sukcesu każdej pralni.

Nasza oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i wymagań, dzięki czemu możesz być pewien, że wybierasz najlepsze rozwiązania dla swoich klientów i biznesu.

Zaufaj ekspertom i zastanówmy się razem jak ekonomicznie ułożyć swój biznes!

Odpalmiacze

Wśród bogatej oferty proszków, płynów, żeli do pralni i płukania, posiadamy duży wybór precyzyjnych odplamiaczy, które doskonale radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Szkolenia z detaszu będą wspaniałym dopełnieniem praktyki odplamiania. Równocześnie możemy zapewnić, że nasze środki są bezpieczne dla środowiska, a stosowane właściwie pielęgnują garderobę nie szkodząc jej. W naszej ofercie odplamiaczy znajdziesz zarówno odplamiacze do detaszu wstępnego, jak i końcowego. Do czyszczenia chemicznego, prania wodnego i do zastosowań w rozpuszczalnikach alternatywnych.

Poniżej lista odplamiaczy:

Blutol – odplamiacz do detaszu wstępnego i końcowego, usuwa: białko, czekoladę, krew, kremy, pot, miód, piwo, wymiociny. Opakowanie 1 i 5 l.

Cavesol – odplamiacz do detaszu wstępnego oraz końcowego.
Zakres działania: zafarbowania, nadpalenia, musztarda, tytoń, Cola, herbata, owoce, wino. Opakowanie 1 i 5L.

Colorsol – odplamiacz do detaszu wstępnego oraz końcowego.
Zakres działania: długopis, flamaster, piwo, szminka, pleśń, trawa, likier, musztarda, jodyna, rtęć, klej, apretura, wosk. Opakowanie 1 i 5L.

Frankosol – odplamiacz do detaszu wstępnego oraz końcowego.
Zakres działania: białko, pot, wymiociny, lody, piwo, miód, dezodorant, pleśń, śniedź. Opakowanie 1 i 5L.

Lacol – środek detaszerski do usuwania plam z lakieru i plam kolorowych. Szczegółowe zastosowanie opisane na tablicy detaszerskiej. Opakowanie 1 i 5L.

Lipasol L Enzymatyczny środek do usuwania plam z białka. Opakowanie 1L.

Quickol – środek detaszerski do usuwania plam rozpuszczalnych w wodzie i rozpuszczalnikach. Opakowanie 1 i 5L.

Purasol środek detaszerski do usuwania plam rozpuszczalnych w rozpuszczalnikach. Usuwa plamy z : klejów, farby, lakieru, oleju, smoły, lakieru do paznokci, wosku, smaru, szminki. Opakowanie 1 i 5L.

V 1 – odplamiacz do detaszu wstępnego i końcowego. Środek pralniczy, który odplamia zabrudzenia z farb, lakierów, klejów, długopisów, smarów, smoły, lakieru do paznokci, szminki i podobnych substancji. Opakowanie 1 i 5L.

V 2 – odplamiacz do detaszu wstępnego i końcowego. Środek do wstępnego usuwania plam z krwi i białek / Środek do odplamienia krwi, białek, resztek jedzenia, ryb i sosów mięsnych, mleka, lodów, śmietany, piwa, czekolady, kakao, potu, zabrudzeń pigmentowych, moczu i podobnych substancji. Opakowanie 1 i 5L.

V 3 – odplamiacz do detaszu wstępnego i końcowego. Środek do usuwania plam z kawy, herbaty, wina, coli, soków owocowych, owoców, likierów, tytoniu, trawy, perfum, lekarstw i podobnych plam. Opakowanie 1 i 5L.

Komplet odplamiaczy -Solvex (3 sztuki) – komplet środków pralniczych wstępnych, stosowanych w hydrocarbonie, o szerokim przeznaczeniu. W komplecie tablica detaszerska z opisem przeznaczenia każdego odplamiacza. Względy bezpieczeństwa wykluczają łączenie odplamiaczy ze sobą. Trzy opakowania po 360ml.

Zapieracze

Zapieracze to płyny stosowane w pralni chemicznej, ich zadaniem jest wstępne rozmiękczenie różnego rodzaju zabrudzeń. Produkty te możemy stosować szczotkując, lub metodą natryskową. Najbardziej zabrudzone miejsca takie jak np.; mankiety, kołnierzyki sczotkujemy, lub natryskujemy przed czyszczeniem ze specjalnego pistoletu.

W naszej ofercie znajdziesz naprawdę tanie środki pralnicze.

 

Polysol KWV – zapieracz do detaszu wstępnego stosowany w Hydrokarbonie i Intense. Opakowanie 20L.

Polysol RAN – zapieracz do detaszu wstępnego. Doskonale usuwa zabrudzenia różnego pochodzenia z wełny, dzianiny i innych tkanin. Produkt nie podrażnia można go nanosić natryskując lub szczotkując. Opakowanie 10 i 20L.

impulsywne sprzątanie i dezynfekcja

Wspomagacze Środki Pomocniczne

Doskonale wiemy, jak ważne rolę w procesach pralniczych spełniają środki wspomagające, dlatego w naszej ofercie środków do prania znajdziesz całą gamę proszków, płynów do płukania i żeli do pralni, które umożliwią pielęgnację tekstyliów w sposób kompleksowy. Zarazem znacznie usprawniają czyszczenie chemiczne i wodne różnorodnych tkanin. Każdy z naszych produktów został przygotowany ze najwyższą starannością i dbałością. Certyfikat ISO 9001:2015 potwierdza rzetelność stanowi gwarancje powtarzalności naszych produktów. Wpływa to znacząco na standard prania oferowany przez pralnie stosujące nasze środki.

Przykładowe preparaty:

Desolan NT – wysoko skoncentrowany środek pomocniczy, zapobiegający pienieniu się czterorchloroetylenu i hydrocarbonu w czasie destylacji. Nadaje się do wszystkich rozpuszczalników. Skutecznie usuwa zapach wydzielin ciała, np. pot, z tekstyliów uszkodzonych przez ogień i zapachów wywołanych przez bakterie. Opakowanie 1, 5 i 20L.

Destivit – wysoko skoncentrowany środek pomocniczy, zapobiegający pienieniu się czterochloroetylenu i hydrocarbonu w czasie destylacji. Opakowanie 1L.

Dryx lickier – mieszalny z wodą, środek natryskowy, natłuszczający skórę. Opakowanie 10L.

Duftnote – wysokoskoncentrowany środek zapachowy do zastosowania w czyszczeniu chemicznym z czterochloroetylenem. Opakowanie 5L.

Easy finish – środek ułatwiający prasowanie, apretura. Do każdego rodzaju tkanin. Stosowany natryskowo przed prasowaniem. Opakowanie 1, 5 i 20L. 

Enviclin touch – ekonomiczny wzmacniacz w czyszczeniu chemicznym. Ożywia kolory, usuwa zabrudzenia, zapobiega szarzeniu i elektryzowaniu sie tkanin. Co więcej, ten środek pralniczy znacznie zmniejsza nakłady na wykańczania dzięki zintegrowanym składnikom ułatwiającym prasowanie. Nadaje miły zapach i poprawia chwyt. Opakowania 10 i 20L

 Frankotex fresh HC – wspomagacz do Hydrocarbonu z formułą FRESH.
Zawiera komponenty antystatyczne, detergenty, dodatki wykończeniowe oraz zapachowe. Opakowanie 20 L

Neutrol A (proszek) – środek do neutralizacji czterochloroetylenu w procesie czyszczenia chemicznego. Opakowanie 15 kg.

Neutrol L (płyn) płynny środek do pielęgnacij i neutralizacji ph czterochloroetylenu w procesie czyszczenia chemicznego. Neutrol L zapewnia bezproblemowy proces destylacji, dzięki czemu rozpuszczalnik jest neutralny i stabilny. Opakowanie 15 kg.

Novaclin fresh – kationowy wspomagacz z innowacyjną formułą świeżości i neutralizacji brudu tekstylnego, jak również znakomitą antystatyką i efektem impregnacyjnym. Uzyskuje się wyraźne kolory na tekstyliach, a ryzyko szarzenia białych tekstyliów jest zminimalizowane. Nie tylko zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, ale także nadaje garderobie przyjemny zapach. Opakowanie 5 i 10L.

Odosorb spray – aktywny środek w sprayu niwelujący nieprzyjemne zapachy, zacieki i zapocenia.

Preclin odosorb – wspomagacz absorbujący nieprzyjemne zapachy. Specjalny aktywator czyszczący do usuwania plam już w pierwszej kąpieli w procesie dwukąpielowym. Na szczególną uwagę zasługuje efekt pochłaniania i usuwania wszelkiego rodzaju zapachów z tekstyliów. Opakowanie 10L.

Pranie Wodne i Wet Cleaning

W ofercie CRM Cleaning posiadamy również proszki, płyny i żele do pralni, które dedykowane są do czyszczenia na mokro. Proces wet cleaning jest bezpieczny dla środowiska, dlatego proponowane przez nas środki również nie wykazują szkodliwego działania. Znaczna ilość naszych środków pralniczych do prania wodnego charakteryzuje się również biodegradowalnością. Co więcej, ubrania czyszczone metodą wet cleaning przy użyciu naszych technologii i preparatów są czystsze, jaśniejsze oraz wolne od nieprzyjemnych zapachów.

Pranie wodne jest tradycyjną metodą pielęgnacji tkanin, polegającą na wykorzystaniu wody i detergentów do usunięcia zabrudzeń i plam. Jest to powszechna metoda stosowana zarówno w domowych, jak też w profesjonalnych pralniach. Proces prania wodnego opiera się na wymieszaniu tkanin z wodą i detergentem, a następnie płukaniu ich w czystej wodzie w celu usunięcia detergentu i brudu. Pranie wodne jest skuteczną metodą usuwania zanieczyszczeń z większości tkanin jednak nie każda garderoba nadaje się do prania wodnego, dlatego powstał Wet Cleaning.

Wet cleaning to zaawansowana metoda czyszczenia i pielęgnacji Tkanin i tekstyliów. Szczególnie polecany do delikatnych tkanin, takich jak jedwab, wełna czy kaszmir. Wet cleaning wykorzystuje specjalną technologię gdzie głównym czynnikiem piorącym jest woda, jednak w przypadku tej metody, jej poziomy, mechanika, czas, temperatura oraz środki, są precyzyjnie ustawiane i znacząco różnią się od metod prania wodnego. Jest to bardzo ekologiczna metoda, ponieważ nie generuje szkodliwych odpadów i zużywa znacznie mniej energii niż agregaty chemiczne. 

W naszej ofercie znajdziesz:

Burlanol – środek zapobiegający farbowaniu w tkaninach kolorowych i łączonych. Stosowany w praniu wodnym i wet cleanie. Opakownie 1L.

Blankotex – enzymatyczny środek na bazie aktywnego tlenu do usuwania trudnych plam pochodzenia roślinnego oraz plam z białka. Blankotex jest produktem przeznaczonym do tkanin, które można prać na mokro w zakresie temperatur 30-90°C.

Ferrol – środek usuwający zabrudzenia z rdzy, śniedzi i innych tlenków metali. Opakowanie 1L.

Frankopal maxx – aktywator i zapieracz do usuwania zabrudzeń z naturalnych olejów i tłuszczy. Kąpiel piorąca : 4-8ml Frankopal Maxx na kilogram suchej bielizny. Opakowanie 10kg.

Frankopal W – zapieracz i koncentrat środka czyszczącego do prania wodnego. o wzmocnionej sile działania na brud i tłuszcz. Idealny do prania kurtek puchowych. Opakowanie 10 i 20L.

Hydret 1 – odplamiacz do usuwania smarów i plam kolorowych. Opakowanie 5L.

Hydret 2 – odplamiacz do usuwania krwi i plam z białka. Opakowanie 5L. 

Hydret 3 – odplamiacz do usuwania plam taninowych. Opakowanie 5L.

Komplet odplamiaczy HYDRET (3 sztuki) – do stosowania przed praniem wodnym. Trzy butelki o pojemności 460ml.

Mega oxy – skoncentrowany wybielacz tlenowy, doskonały efekt i bezpieczne usuwanie plam. Opakowanie 20kg.

Maxim plus – maxim Plus nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin: białych i kolorowych, wykonanych z bawełny i tkanin mieszanych. Optymalny zakres temperatury w granicach 60°C do 85°C. Opakowanie 20kg.

Maxx spray – środek pralniczy w sprayu rozpuszczający tłuszcze, nanoszony szczotką lub natryskując. Zastosowanie: kurtki puchowe, koszule, garderoba posiadająca zacieki. Prosta aplikacja i wysoka skuteczność. Opakowanie 1L i 10L.

Mega Chlor – wybielacz chlorowy w proszku. Doskonały efekt wybielający przy niskim dozowaniu, optymalny efekt wybielający w zakresie temperatur 40 – 60 °C. Opakowanie 10kg.

Mega sol – proszek piorący zapewniający chemiczno-termiczną dezynfekcję. Dezynfekcja w postępowaniu Viva Oxy w temperaturze 70°C i VAH w temperaturze 60°C. Opakowanie 20kg.

Mega pur extra – kompletny proszek piorący w temperaturze 40°C – 90°C. Opakowanie 20kg.

Viva geniox – płynny koncentrat wybielacza tlenowego, oraz środka dezynfekcyjnego do stosowania w niskim zakresie temperatur. Opakowanie 5 i 20L.

Viva top – skoncentrowany płynny środek pralniczy apreturujący do stosowania w systemie prania wodnego ,,Wet-clean“. Opakowanie 20L.

Viva starch – skoncentrowany krochmal synetyczny. Doskonały do systemów dozujących. Opakowanie 5, 20 i 60L.

Viva duox – silny wybielacz na bazie tlenu, do systemów dozujących. Opakowanie 20kg.

Viva combi – płynny wzmacniacz piorący zabrudzenia białkowe i pigmentowe. Opakowanie 20kg.

Viva protect – idealny impregnat zabezpieczający tkaniny przed wodą, zabrudzeniami oleistymi i chemikaliami. Prosta aplikacja, wysoka skuteczność. Opakowanie 10 i 20L.

Viva zym – koncentrat enzymatyczny usuwający plamy białkowe i tłuszczowe – przeznaczyny na zabrudzenia z masarni, rzeźni. Opakowanie 5 i 10L.

Viva syntho – płynny wzmacniacz piorący do zabrudzeń z syntetycznych olejów i tłuszczy. Opakowanie 5 i 20L.

Viva oleo – jest przeznaczona do prania każdego rodzaju bielizny.
Produkt posiada wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń tłuszczowych i pigmentowych, a także właściwości wiązania usuniętych zabrudzeń.
Viva Oleo posiada znakomite właściwości usuwania zabrudzeń białkowych już w 40°C. Opakowanie 20 kg.

Viva silver – środek z cząsteczkami nanosrebra, zapobiega rozwojom grzybów, bakterii i wirusów. Długotrwały efekt higieniczny – wykończenie tekstyliów. Opakowanie 20 kg.

Viva oxy – środek dezynfekujący i wybielający. Opakowanie 20 kg.

Viva soft – płynny środek zmiękczający. Produkt z cząsteczkami nanosrebra stosowany w praniu wodnym. Przeznaczony do garderoby narażonej na bezpośredni kontakt z potem, takiej jak: odzież dziecięca, sportowa, stosowany również w szpitalnictwie do ochrony przeciwbakteryjnej. Opakowanie 5 i 20kg.

Viva pris – płynny środek do prania wstępnego oraz wzmacniacz alkaliczności, do temperatury 40-90°C . Opakowanie 5 i 20kg.

Viva lana – środek pralniczy używany do prania odzieży osobistej, ochronnej oraz innych tkanin specjalnego przeznaczenia. Odpowiedni do prania kurtek puchowych i garderoby z membraną. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, a także skutecznością. Opakowanie 5 i 20L.

Viva chlor – płynny wybielacz chlorowy, zawierający uszlachetniacze chroniące tkaninę. Wybielacz chlorowy na bazie natriumhypochloru. Optymalne działanie w temperaturze 40 – 60 °C i pH 10,5. Opakowanie 25kg.

Viva care – do prania odzieży delikatnej. Wełna, jedwab w Wet Cleaningu. Opakowanie 5, 20 i 60L.

Viva blue – została stworzona do pracy z odzieżą roboczą, matami, ścierkami oraz innymi tkaninami o silnych tłustych zabrudzeniach. Optymalny zakres temperatury dla tego środka to pomiędzy 60°C a 85°C. Opakowanie 20 i 60L.

Viva plex – płynny wzmacniacz piorący do zabrudzeń pigmentowych oraz tłuszczowych. Opakowanie 7kg.

Viva uni – koncentrat uniwersalnego środka piorącego o słabym odczynie alkalicznym. Viva Uni jest przeznaczony do stosowania do wszystkich rodzajów białej i kolorowej bielizny z bawełny i tkanin mieszanych.
Produkt posiada znakomite właściwości usuwania zabrudzeń tłuszczowych.

Wet x finish – środek do wykańczania skór w systemie Wet Clean
WetX Finish jest płynnym środkiem natłuszczającym, zawierającym naturalne i syntetyczne oleje. Produkt nadaje skórom przyjemny, pełny chwyt, odświeżając i pogłębiając kolory. WetX Finish można stosować również do kombinacji skór i tkanin.

Masz Pytania?

Jak można łatwo zauważyć, oferujemy szeroki asortyment urządzeń, technologii, materiałów eksploatacyjnych, proszkówpłynów i żeli do pralni, dzięki czemu z łatwością wyposażysz swój lokal w produkty najwyższej jakości. Nasze środki pralnicze charakteryzuje ich wysoka wydajność i powtarzalność produkcji, ale również to, że są najtańsze w stosowaniu na rynku.

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Dołożymy wszelkich starań by pomóc Ci otworzyć Twoją własną, wymarzoną pralnię!

Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić Ci najwyższej jakości obsługę, wsparcie, urządzenia, technologie i środki pralnicze do Twojej pralni. Nasz szeroki asortyment obejmuje proszki, płyny i żele, które idealnie wspomogą pielęgnację garderoby Twoich klientów.

kontakt