crm cleaning

Pranie Wodne

Pranie wodne w technologiach Seitz GmbH.

Proponujemy proste i skuteczne rozwiązania dla pralni przemysłowych jak i klientów posiadających jedynie dodatkowo usługę prania wodnego. W zależności od asortymentu, który nasz klient posiada dobieramy odpowiednio środki piorące. To co nasi klienci cenią sobie najbardziej to wartość dodaną. Nie sprzedajemy jedynie produktów ale całe wsparcie merytoryczne w postaci szkoleń i konsultacji.

Produkty firmy SEITZ

Wysoka skuteczność, niska energochłonność i znikoma szkodliwość dla środowiska są wyznacznikami dla współczesnej pralni wodnej. Dzięki naszej nowej linii produktów Mega Power Powder i Viva Power Fluid dajemy możliwość realizacji tych wyznaczników. Dlatego też świadomie przyjęliśmy założenie, że produkty opracowane przez nas będą koncentratami, pozbawionymi wszelkich wypełniaczy. Zalety tego rozwiązania widać gołym okiem: niskie dozowanie i oszczędność przy opakowaniach i składowaniu.

Środki Piorące

Wyoska wydajność prania, niskie zużycie energii oraz nieszkodliwość dla środowiska to wymagania dla dobrych detergentów

Systemy Dozujące

Nawet najlepsze środki dozowane w nieodpowiedniej ilości bądź czasie mogą powodować rozbieżności w efektach

Szkolenia i Doradztwo

Zarządzanie pralnią oraz personelem zgodnie z obowiązującymi przepisami może być wyzwaniem. Pomożemy Ci w tym!

dzierżawa systemów dozujących
środki chemiczne do prania

Mega Power Powder

Ponieważ Państwa pranie jest tak różnorodne, tak różnorodna jest paleta naszych produktów do prania: proszki do prania wstępnego, do prania delikatnego, proszki uniwersalne i proszki specjalistyczne. W zależności od potrzeb Państwa pralni polecamy stosowanie odpowiednich produktów. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń

Viva Powere Fluid 

Linia produktów „Viva Power Fluid”, to produkty płynne, które dzięki pełnej mieszalności z wodą, są w 100% aktywne w usuwaniu zabrudzeń. Wszystkie zastosowane w produktach środki powierzchniowo czynne zostały wybrane pod kątem wymogów ekologicznych

Certyfikowane świadectwo higieny – DGHM*, VAH*, RKI*

 Higiena, świeżość i przyjemny dotyk są wyznacznikami pranej w produktach Seitza odzieży. Certyfikat DGHM, VAH i RKI dla produktów SEITZ gwarantuje efekt dezynfekcyjny i neutralizacyjny wobec różnego rodzaju baterii, grzybów, drożdży i wirusów (zakres działania A i B). Mimo silnego działania produktów naturalne pH włókien pozostaje bez zmian, dzięki czemu nie dochodzi do podrażnień i alergii skórnych wywołanych wysokim pH prania.
Poprzez zastosowanie produktów firmy SEITZ oraz specjalnych programów pralniczych zostają spełnione wszystkie wymogi, dotyczące nowoczesnego i profesjonalnego prania odzieży.

certyfikat crmc

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!

kontakt