crm cleaning

Pranie Wodne

Pranie wodne w technologiach Seitz GmbH.

Jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod dbania o tkaniny jest pranie wodne. Różnorodność asortymentu i zabrudzeń z jakimi należy sobie poradzić może sprawić wiele trudności. Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy technologie dostosowane do konkretnych potrzeb.

Dla mniej zaawansowanych pralni polecamy technologię z zastosowaniem proszku MegaPur Extra w połączeniu z odpowiednio dobranym płynem, zależnie od występujących problemów. Dla bardziej zaawansowanych technicznie pralni z programowalnymi urządzeniami proponujemy konkretne programy technologiczne wraz z precyzyjnie podawanymi przez systemy dozujące zestawami środków.

Koło Sinera doskonale obrazuje parametry o kluczowym znaczeniu dla jakości i ekonomiki prania. Nasze doświadczenie pozwala nam odpowiednio manipulować tymi parametrami, aby uzyskać wysoką jakość prania bez poprawek i niski koszt. 

W CRM Cleaning oferujemy wyłącznie Sprawdzone, skuteczne, wydajne, ekonomiczne i przyjazne środowisku rozwiązania dla pralni.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

CRM Cleaning – profesjonalne usługi z zakresu prania wodnego w Warszawie

Proponujemy proste i skuteczne rozwiązania zarówno dla pralni przemysłowych, jak i Klientów świadczących pranie wodne jako usługę dodatkową. W zależności od asortymentu, którym dysponuje firma, dobieramy odpowiednie środki piorące. Dostarczamy nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również merytoryczne wsparcie w postaci konsultacji, doradztwa i szkoleń. Indywidualne i zaangażowane podejście jest tym co nas wyróżnia i nasi Klienci to doceniają. 

Gwarantujemy naszym Klientom sprawną dostawę, fachowe doradztwo i stałe wsparcie. Współpracując z nami w pełni wykorzystasz możliwości jakie oferujemy naszym Partnerom biznesowym.

Produkty firmy SEITZ w ofercie CRM Cleaning

Jako przedstawiciel cenionej firmy SEITZ możemy zaoferować naszym Klientom sprawdzone propozycje, które umożliwią skutecznie pranie wodne w Warszawie. Zależy nam na tym, by wysoka skuteczność, niska energochłonność i znikoma szkodliwość dla środowiska były standardem w każdej współczesnej pralni wodnej. Nasze nowe linie środków piorących Mega Power Powder i Viva Power Fluid, umożliwiają realizację tych wyznaczników. Produkty te są koncentratami, pozbawionymi wszelkich wypełniaczy, aby zapewnić najlepsze rezultaty. Szybko zauważysz zalety tego rozwiązania, takie jak niskie dozowanie i lepsza troska o materiał.

Jakie produkty do prania wodnego oferujemy w Warszawie?

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki zakres produktów oraz rozwiązań, które podniosą jakość i tempo prania wodnego. Z ich pomocą zadbasz o zadowolenie każdej osoby, która powierzy odzież Twojej pralni. Co możemy Ci zaoferować?

Środki Piorące

Wysoka wydajność prania, niskie zużycie energii oraz ekologiczność to podstawowe kryteria wyboru oferowanych przez nas środków piorących.

Systemy Dozujące

Nawet najlepsze środki dozowane w nieodpowiedniej ilości lub w złym czasie mogą powodować niepożądane efekty – stosując odpowiednie systemy, zapomnisz o tym problemie.

Szkolenia i Doradztwo

Zarządzanie pralnią oraz personelem zgodnie z obowiązującymi przepisami może być wyzwaniem. Z naszą pomocą stworzysz sprawnie funkcjonującą pralnię wodną w Warszawie!

dzierżawa systemów dozujących
środki chemiczne do prania

Mega Power Powder

Ponieważ Państwa pranie jest tak różnorodne, tak różnorodna jest paleta naszych produktów do prania: proszki do prania wstępnego, do prania delikatnego, proszki uniwersalne i proszki specjalistyczne. W zależności od potrzeb Państwa pralni polecamy stosowanie odpowiednich produktów. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń

Środki dostosowane do potrzeb – Viva Powere Fluid 

Tkaniny i produkty są tak różnorodne, że warto dobierać do nich idealnie dopasowane środki. W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do prania wodnego: proszki do prania wstępnego, do prania delikatnego, proszki uniwersalne i proszki specjalistyczne. W zależności od potrzeb Twojej pralni polecamy stosowanie odpowiednich produktów. Dzięki temu możesz zadbać o wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń.

Doskonałym wyborem będzie linia Viva Power Fluid. Są to produkty płynne, które dzięki pełnej mieszalności z wodą są w 100% aktywne w usuwaniu zabrudzeń. Wszystkie zastosowane w produktach środki powierzchniowo czynne są przyjazne dla środowiska.

Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami

Higiena, świeżość i przyjemny dotyk są wyznacznikami odzieży pranej w produktach marki SEITZ. Certyfikaty DGHM, VAH i RKI dla produktów SEITZ gwarantują efekt dezynfekcyjny i neutralizacyjny wobec różnego rodzaju bakterii, grzybów, drożdży i wirusów (zakres działania A i B). Mimo silnego działania produktów naturalne pH włókien pozostaje bez zmian, dzięki czemu nie dochodzi do podrażnień i alergii skórnych.

Poprzez zastosowanie produktów firmy SEITZ oraz specjalnych programów pralniczych zostają spełnione wszystkie wymogi dotyczące nowoczesnego i profesjonalnego prania odzieży.

certyfikat crmc

Masz Pytania? Zadbaj o swoją pralnię wodną w Warszawie!

Dobór odpowiednich środków i technologii jest kluczem do skutecznego prania wodnego Warszawie. Jeżeli chcesz mieć pewność, że zadbasz o jakość tkanin, dokładnie usuniesz plamy i sprawnie zrealizujesz zlecenia, skorzystaj ze sprawdzonych propozycji z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy Ci rozwijać Twoją pralnię i dbać o zadowolenie Klientów.

kontakt