crm cleaning

Pranie Butów

Buty dla wielu osób stanowią wizytówkę stroju, dlatego zawsze powinny być schludne i zadbane. W sytuacji, gdy ulegną poważnemu zabrudzeniu, oddawane są do pralni. W naszej ofercie znajdują się również technologie i środki do prania i pielęgnacji butów wykonanych z różnych materiałów, między innymi syntetycznych, skórzanych, jak również zamszowych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z wymienionych rodzajów bytów, wymaga odmiennej pielęgnacji, dlatego do pielęgnacji obuwia polecamy nasze technologie i specjalnie dobrane środki. Dzięki temu mamy pewność, że pranie butów w pralni będzie bezpieczne, a przy tym proste i skuteczne.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze urządzenia i środki do prania butów! Jesteśmy pewni, że klienci Twojej pralni będą zadowoleni, a Ty nie będziesz musiał poświęcać wiele czasu i wysiłku na dokładnie czyszczenie, ponieważ nasze urządzenia zrobią to za Ciebie!

Innowacyjne technologie

Proponujemy nowoczesne technologie pralnicze, dzięki czemu zadbasz o satysfakcję zarówno klientów, jak również pracowników. Z naszymi rozwiązaniami pranie butów stanie się o wiele łatwiejsze, a przede wszystkim skuteczne.

Zróżnicowane programy sprawiają, że proponowane przez nas urządzenia dedykowane są do wszystkich rodzajów tkanin. Co więcej, oferowane systemy zdecydowanie skracają czas pracy, co jeszcze bardziej wpłynie na zadowolenie Twoich klientów. Nie zwlekaj i już dziś wybierz najlepszy system do prania butów dostępny w CRM Cleaning!

pranie i suszenie
pranie i suszenie crmc

Środki chemiczne najwyższej jakości

Podczas chemicznego prania butów w pralni konieczne jest zastosowanie odpowiednich środków. CRM Cleaning oprócz nowoczesnych systemów, w swojej ofercie posiada również różnego rodzaju rozpuszczalniki, dedykowane poszczególnym materiałom. Nasze środki są w pełni bezpieczne dla tkanin, a dodatkowo wzmacniają ich strukturę i wpływają na dłuższą trwałość obuwia.

Niezależnie od rodzaju, każdy z preparatów do prania butów charakteryzuje się bardzo dużą mocą czyszczenia, co sprawia, że jest w stanie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Kolejną zaletą proponowanych przez nas środków jest ich przyjemny zapach, który utrzymuje się na obuwiu oraz gwarancja zachowania żywych kolorów wszelkich materiałów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów i środków dedykowanych do prania butów w pralniach chemicznych. Nasza szeroka oferta sprawia, że nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą produkty spełniające maksimum potrzeb i oczekiwań. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów z podjęciem decyzji nasi pracownicy służą pomocą. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie 

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!

kontakt