Odzież Skórzana

Profesjonalne produkty Seitz GmbH dla garderoby skórzanej
Skóra to wysokiej jakości produkt naturalny, który wymaga specjalnej, profesjonalnej pielęgnacji.

Oferujemy Państwu wyselekcjonowaną paletę produktów, która pomoże przeprowadzić dokładną pielęgnację

Czyszczenie Chemiczne

DryX Pre & Clean
Zapieracz i wzmacniacz w czyszczeniu chemicznym

DryX Pre & Clean to uniwersalny środek do zapierania, który może być również stosowany jako wzmacniacz czyszczenia w rozpuszczalnikach perchloroetylenowych i węglowodorowych. DryXPre& Clean oprócz środków powierzchniowo-czynnych zawiera zrównoważone proporcje emulgatorów i składników natłuszczających . DryX Pre & Clean doskonale nadaje się do zapierania lub rozpylania szczególnie uporczywych plam, dobrze rozpuszcza mokre i tłuste zabrudzenia, takie jak wino, napoje mleczne, resztki, piwo, soki owocowe oraz ślady potu. DryX Pre & Clean zapobiega szarzeniu, twardnieniu lub pękaniu skóry.

DryX Licker
Zmiękczacz i natłuszczacz

DryX Licker zawiera naturalne i mineralne oleje, które wnikają w głąb skóry i nie przyklejają się do jej powierzchni. DryX Licker pogłębia oraz wyrównuje kolor skóry. DryX Licker ma uniwersalne zastosowanie w perchloroetylenie, rozpuszczalnikach węglowodorowych i wodzie. DryX Licker łatwo emulguje w wodzie i jest również stosowany jako emulsja do natryskiwania wstępnego natryskowego po natłuszczeniu.

Wet Clean

WetX Wash
Środek piorący oraz zapieracz dedykowany do garderoby skórzanej

WetX Wash może być stosowany jako środek piorący lub zapieracz, który oprócz substancji aktywnych myjących zawiera również porcje płynów tłuszczowych. Delikatne, ale wysoce skuteczne, aktywne składniki myjące usuwają plamy i przyklejony brud. Naturalne i syntetyczne oleje zapewniają uszlachetnienie skóry nawet podczas prania. WetX Wash nadaje się również do kombinacji skóry i tekstyliów.

WetX Finish
Środek do wykańczania skór w systemie wet clean

WetX Finish jest płynnym środkiem natłuszczającym, zawierającym naturalne i syntetyczne oleje. Produkt nadaje skórom przyjemny, pełny chwyt, odświeżając i pogłębiając kolory. WetX Finish można stosować również do kombinacji skór i tkanin.

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!