crm cleaning

Odzież Skórzana

Profesjonalne produkty Seitz GmbH dla garderoby skórzanej

Wysokiej jakości produkty z naturalnej skóry, wymagają specjalnej, profesjonalnej pielęgnacji. Skóra uznawana za luksusowy materiał, od zawsze była symbolem elegancji i wyrafinowanego stylu. Ten wyjątkowy materiał o niepowtarzalnych właściwościach i wyglądzie, dodaje charakteru każdej stylizacji. Jednak skóra również wymaga odpowiedniej metody i środków do jej pielęgnacji!

W Warszawie i w każdym innym mieście na terenie Polski oferujemy technologie i środki do pielęgnacji odzieży skórzanej w systemach Wet Clean i czyszczeniu chemicznym. W naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz to czego szukasz.

Pielęgnacja odzieży skórzanej

Skóra, aby zachować piękno i połysk przez długie lata, wymaga starannej i profesjonalnej pielęgnacji. W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjonowany asortyment produktów przeznaczonych do pielęgnacji odzieży skórzanej, które pozwolą Ci dbać o Twoje ulubione elementy garderoby z najwyższą starannością.

CRM Cleaning prezentuje bogatą gamę materiałów eksploatacyjnych oraz profesjonalnych środków chemicznych gwarantujących nienaganny efekt prania. W naszej ofercie znajdziesz produkty idealnie dopasowane do konkretnych rodzajów zabrudzeń i materiałów, co umożliwia nie tylko efektywne pozbywanie się uporczywych plam, ale także nadaje praniu świeży zapach.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszego sklepu!

Czyszczenie Chemiczne

seitz dryx pre & clean

DryX Pre & Clean
Zapieracz i wzmacniacz w czyszczeniu chemicznym

DryX Pre & Clean to uniwersalny środek do zapierania, który może być również stosowany jako wzmacniacz czyszczenia w rozpuszczalnikach perchloroetylenowych i węglowodorowych. DryXPre& Clean oprócz środków powierzchniowo-czynnych zawiera zrównoważone proporcje emulgatorów i składników natłuszczających . DryX Pre & Clean doskonale nadaje się do zapierania lub rozpylania szczególnie uporczywych plam, dobrze rozpuszcza mokre i tłuste zabrudzenia, takie jak wino, napoje mleczne, resztki, piwo, soki owocowe oraz ślady potu. DryX Pre & Clean zapobiega szarzeniu, twardnieniu lub pękaniu skóry.

etykieta odzież skórzana
seitz dryx licker

DryX Licker
Zmiękczacz i natłuszczacz

DryX Licker zawiera naturalne i mineralne oleje, które wnikają w głąb skóry i nie przyklejają się do jej powierzchni. DryX Licker pogłębia oraz wyrównuje kolor skóry. DryX Licker ma uniwersalne zastosowanie w perchloroetylenie, rozpuszczalnikach węglowodorowych i wodzie. DryX Licker łatwo emulguje w wodzie i jest również stosowany jako emulsja do natryskiwania wstępnego natryskowego po natłuszczeniu.

etykieta do odzieży skórzanej

Wet Clean

seitz wetx wash

WetX Wash
Środek piorący oraz zapieracz dedykowany do garderoby skórzanej

WetX Wash może być stosowany jako środek piorący lub zapieracz, który oprócz substancji aktywnych myjących zawiera również porcje płynów tłuszczowych. Delikatne, ale wysoce skuteczne, aktywne składniki myjące usuwają plamy i przyklejony brud. Naturalne i syntetyczne oleje zapewniają uszlachetnienie skóry nawet podczas prania. WetX Wash nadaje się również do kombinacji skóry i tekstyliów.

pielęgnacja odzież skórzana
seitz wetx finish

WetX Finish
Środek do wykańczania skór w systemie wet clean

WetX Finish jest płynnym środkiem natłuszczającym, zawierającym naturalne i syntetyczne oleje. Produkt nadaje skórom przyjemny, pełny chwyt, odświeżając i pogłębiając kolory. WetX Finish można stosować również do kombinacji skór i tkanin.

temperatura wody - odzież skórzana

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!

kontakt