crm cleaning

Czyszczenie Dywanów

Przy profesjonalnym czyszczeniu dywanów, jednym z istotniejszych elementów są środki. CRM Cleaning dostarcza firmom oferującym czyszczenie dywanów w Warszawie i całej Polsce najwyższej jakości produkty gwarantujące skuteczność procesu czyszczenia dywanów.

Niezależnie od rodzaju zabrudzenia czy faktury dywanu, nasze profesjonalne środku sprostają każdemu, nawet najbardziej wymagającemu zadaniu, pozostawiając dywan czysty, odświeżony i jak nowy. Wybierając nasze środki, inwestujesz w doskonałe efekty i zadowolenie Twoich Klientów.

Jeżeli poszukujesz skutecznych środków piorących, dedykowanych do prania dywanów to trafiłeś idealnie! Zapraszamy do poznania naszej oferty dedykowanej dla profesjonalistów.

czyszczenie dywanów crm cleaning

Profesjonalne środki do czyszczenia dywanów

W asortymencie sklepu CRM Cleaning znajdują się nie tylko zaawansowane technologicznie maszyny pralnicze, ale także bogata gama produktów do czyszczenia chemicznego i czyszczenia dywanów – od odplamiaczy, przez płyny, proszki, aż po żele i akcesoria. Produktem do prania dywanów, szczególnie wartym uwagi jest Tewa Color odoSorb. Tewa Color odoSorb – nisko pieniący detergent przeznaczony do czyszczenia dywanów i innych tekstyliów. Posiada system pochłaniania nieprzyjemnych zapachów i ochronę koloru! To idealny środek piorący i wnikający w głąb tkaniny, dzięki czemu jest doceniany przez ekspertów od czyszczenia dywanów.

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!

kontakt