crm cleaning

Aqua Touch

Kompletna technologia dla szukających optymalnego rozwiązania do swojej pralni.

 

FAQ

Każda pralnia zasługuje na wyposażenie najwyższej jakości. W CRM Cleaning znajdziesz szeroki asortyment urządzeń, które sprawią, że twoje usługi będą efektywne i zagwarantują zadowolenie klientów. Pralnice Girbau to właściwy wybór i gwarancja jakości dla twojego biznesu.

Sprawne uposażenie to podstawa działalności pralni. W ofercie CRM Cleaning znajdziesz urządzenia firmy Girbau, które stworzą fundament dla twojego biznesu. Nasza profesjonalna obsługa rozwieje wszelkie wątpliwości i doradzi wybór najlepszych sprzętów. Urządzenia z asortymentu CRM Cleaning to bezpieczeństwo środowiska i obniżenie kosztów za wodę, energię i środki chemiczne.

Najnowsze i unikatowe rozwiązania konstrukcyjne to domena bogatego asortymentu firmy CRM Cleaning. Oferujemy pralnice, które są w pełni programowalne i znakomicie sprawdzą się w gastronomii czy biznesie hotelarskim. Jeżeli szukasz odpowiednich suszarek czy urządzeń wykańczających do pracowania w systemie Wet Clean, CRM Cleaning zapewnia szeroki wybór takich sprzętów.

Jeśli chcemy mieć naprawdę sprawny, wydajny i ekonomiczny system do Wet Cleaningu z prawdziwego zdarzenia to AquaTouch® jest właśnie tym systemem

System AquaTouch® Girbau & Seitz GmbH jest dostępny wyłącznie w CRM Cleaning.

W skład systemu AquaTouch® wchodzi:

 • Pralnica GIRBAU z wielu względów rekomendowana przez firmę Seitz GmbH (do wyboru trzy wielkości)
 • Suszarka GIRBAU dedykowana do wielkości wybranej pralnicy
 • Centralny system dozujący
 • Alarmy niskiego poziomu
 • Profesjonalne ssaki
 • Technologia Wet Clean zaprogramowana w pralnicy i systemie dozującym
 • Technologia prania wodnego łącznie 20 skutecznych programów
 • Zestaw środków Seitz GmbH niezbędny do uruchomienia
 • Dostawa
 • Instalacja maszyn i urządzeń
 • Uruchomienie całego systemu
 • Szkolenie i opieka po-sprzedażowa

Viva Powere Fluid 

Linia produktów „Viva Power Fluid”, to produkty płynne, które dzięki pełnej mieszalności z wodą, są w 100% aktywne w usuwaniu zabrudzeń. Wszystkie zastosowane w produktach środki powierzchniowo czynne zostały wybrane pod kątem wymogów ekologicznych

Certyfikowane świadectwo higieny – DGHM*, VAH*, RKI*

 Higiena, świeżość i przyjemny dotyk są wyznacznikami pranej w produktach Seitza odzieży. Certyfikat DGHM, VAH i RKI dla produktów SEITZ gwarantuje efekt dezynfekcyjny i neutralizacyjny wobec różnego rodzaju baterii, grzybów, drożdży i wirusów (zakres działania A i B). Mimo silnego działania produktów naturalne pH włókien pozostaje bez zmian, dzięki czemu nie dochodzi do podrażnień i alergii skórnych wywołanych wysokim pH prania.
Poprzez zastosowanie produktów firmy SEITZ oraz specjalnych programów pralniczych zostają spełnione wszystkie wymogi, dotyczące nowoczesnego i profesjonalnego prania odzieży.

certyfikat crmc

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!

kontakt