crm cleaning

Aqua Touch

Aqua Touch to idealne rozwiązanie dla inwestorów planujących otworzyć własną pralnię, a także dla przedsiębiorców poszukujących sposobu na uatrakcyjnienie oferty swojej już istniejącej pralni wodnej lub chemicznej o Wet Clean. Aqua Touch to kompletny zestaw urządzeń, gotowy do wykonywania usług czyszczenia Wet Clean i prania wodnego, który obejmuje: pralnicę, suszarkę, system dozujący środki, środki startowe, oraz technologię pralnia zapisaną w specjalnych programach w urzdzeniach.

Rozumiemy, jak kluczowym elementem każdej pralni jest odpowiedni, wysokiej jakości sprzęt. Wybierając Aqua Touch, otrzymujesz najlepsze, innowacyjne rozwiązanie, łączące niezawodne urządzenia firmy GIRBAU z technologią i środkami SEITZ.

Zobowiązujemy się do udzielenia skutecznej porady przy wyborze urządzeń, oraz do płynnej realizacji procesów zakupu, instalacji i uruchomienia sprzętu. Dodatkowo, zapewnimy szkolenie dla personelu i dostarczymy niezbędne akcesoria oraz materiały eksploatacyjne. W ramach dalszej współpracy zagwarantujemy regularny serwis urządzeń, stałą opiekę naszego konsultanta oraz regularne dostawy środków.

Zestawy Aqua Touch dostępne na zamówienie, na terenie całej Polski, to innowacyjne rozwiązanie wspierające właścicieli pralni i otwierające możliwości inwestycyjne dla własnego pomysłu na rozwój w branży pralniczej. Zamów swój zestaw jeszcze dziś. 

FAQ

Każda pralnia zasługuje na wyposażenie najwyższej jakości. W CRM Cleaning znajdziesz szeroki asortyment urządzeń, które sprawią, że twoje usługi będą efektywne i zagwarantują zadowolenie Twoich klientów.

Pralnice Girbau to właściwy wybór, doskonała relacja jakości i efektywności do ceny. To gwarancja jakości dla twojego biznesu.

Sprawne wyposażenie stanowi fundament działalności pralni. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia od renomowanej firmy Girbau, które zapewnią solidne podstawy dla rozwoju Twojego biznesu. Nasza profesjonalna obsługa rozwieje wszelkie wątpliwości oraz udzieli wszechstronnej pomocy w doborze najlepszego sprzętu.

Technologia Aqua Touch i urządzenia z asortymentu CRM Cleaning to bezpieczeństwo środowiska i obniżenie kosztów za wodę, energię i środki chemiczne. Możliwość oszczędności, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, jest czymś, dlaczego warto zastanowić się nad wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań w swojej firmie.

Najnowsze i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne stanowią znaczący element obszernego asortymentu firmy CRM Cleaning. Nasza oferta obejmuje pralnice, które cechuje pełna programowalność oraz doskonale sprawdzają się w sektorze pralniczym, gastronomii i branży hotelarskiej. Jeśli poszukujesz odpowiednich pralnic, suszarek lub urządzeń wykańczających do pracy w systemie Wet Clean, to CRM Cleaning oferuje szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu.

Jeśli chcemy mieć naprawdę sprawny, wydajny i ekonomiczny system do Wet Cleaningu z prawdziwego zdarzenia, to AquaTouch® jest właśnie tym rozwiązaniem!

Technologia Aqua Touch, którą możesz wdrożyć w swojej warszawskiej pralni, to kompleksowe wyposażenie obiektu w nowoczesne rozwiązania! Oprócz pralnic i suszarek, w skład zamówienia wchodzi również m.in. dostawa i instalacja maszyn oraz uruchomienie całego systemu, szkolenie i opieka po-sprzedażowa. CRM Cleaning zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro Klienta, dlatego służymy wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia.

Jeśli chcemy mieć naprawdę sprawny, wydajny i ekonomiczny system do Wet Cleaningu z prawdziwego zdarzenia to AquaTouch® jest właśnie tym systemem

System AquaTouch® Girbau & Seitz GmbH jest dostępny wyłącznie w CRM Cleaning.

W skład systemu AquaTouch® wchodzi:

 • Pralnica GIRBAU z wielu względów rekomendowana przez firmę Seitz GmbH (do wyboru trzy wielkości)
 • Suszarka GIRBAU dedykowana do wielkości wybranej pralnicy
 • Centralny system dozujący
 • Alarmy niskiego poziomu
 • Profesjonalne ssaki
 • Technologia Wet Clean zaprogramowana w pralnicy i systemie dozującym
 • Technologia prania wodnego łącznie 20 skutecznych programów
 • Zestaw środków Seitz GmbH niezbędny do uruchomienia
 • Dostawa
 • Instalacja maszyn i urządzeń
 • Uruchomienie całego systemu
 • Szkolenie i opieka po-sprzedażowa

Viva Powere Fluid 

Linia produktów “Viva Power Fluid”, to produkty płynne, które dzięki pełnej mieszalności z wodą, są w 100% aktywne w usuwaniu zabrudzeń. Wszystkie zastosowane w produktach środki powierzchniowo czynne zostały wybrane pod kątem wymogów ekologicznych

Certyfikowane świadectwo higieny – DGHM*, VAH*, RKI*

 Higiena, świeżość i przyjemny dotyk są wyznacznikami pranej w produktach Seitza odzieży. Certyfikat DGHM, VAH i RKI dla produktów SEITZ gwarantuje efekt dezynfekcyjny i neutralizacyjny wobec różnego rodzaju baterii, grzybów, drożdży i wirusów (zakres działania A i B). Mimo silnego działania produktów naturalne pH włókien pozostaje bez zmian, dzięki czemu nie dochodzi do podrażnień i alergii skórnych wywołanych wysokim pH prania.
Poprzez zastosowanie produktów firmy SEITZ oraz specjalnych programów pralniczych zostają spełnione wszystkie wymogi, dotyczące nowoczesnego i profesjonalnego prania odzieży.

certyfikat crmc

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!

kontakt