crm cleaning

Akcesoria Pralnicze

Zainwestowałeś w podstawowy zestaw sprzętu pralniczego, obejmujący pralki i suszarki, magiel, co stanowi solidny krok w branży usług pralniczych. Nadszedł czas, aby zwiększyć potencjał zysków i efektywność pracy.

Wiedz że wybierając wysokiej jakości środki i niezbędne akcesoria pralnicze inwestujesz w swój biznes.

Oferujemy kompleksowy asortyment produktów, które nie tylko ułatwią codzienną pracę, ale również pozwolą Ci zaoferować klientom dodatkowe usługi na najwyższym poziomie. Zainwestuj we własny biznes kupując najlepsze produkty, aby skutecznie usuwać zabrudzenia klientów, ale również aby zdobyć przewagę konkurencyjną i zbudować renomę marki.

CRM Cleaning to najnowsze technologie i najwyższą jakość produktów.

Dołącz do grona przedsiębiorców, którzy inwestują w podnoszenie jakości swoich usług pralniczych, czerp korzyści z rozwijającego się rynku.

Akcesoria pralnicze/materiały eksploatacyjne to różnorodne elementy i narzędzia używane w pralniach, zarówno wodnych, jak i chemicznych, aby ułatwić procesy pralnicze, zwiększyć efektywność i utrzymać wysoki standard usług.

Elementy takie jak: systemy dozowania,  kosze, wózki na bieliznę, worki pralnicze, żelazka,  systemy znakowania, wieszaki, szczotki, bloczki, paragony, taśmy do znakowania, szczotki i wałki odpylające, proszki, płyny do prania, czterochloroetylen, Hydrocarbon, intense i wiele innych są postawą działania pralni.

Dlaczego Warto Wybrać Nasze Akcesoria Pralnicze?

Jeśli pragniesz, aby tkaniny poddawane praniu charakteryzowały się przyjemnym chwytem, zapachem oraz trwałością, wybór dostępnych w naszej ofercie akcesoriów pralniczych to idealne rozwiązanie. Zapewniamy to, co najlepsze, ponieważ mamy świadomość, jak istotnym jest stosowanie dobrych narzędzi.

Nie czekaj i już teraz wybierz akcesoria najwyższej jakości! Jeśli chcesz obejrzeć nasze akcesoria pralnicze osobiście, zapraszamy do naszego salony w Warszawie!

Czym jest czterochloroetylen?

Czterochloroetylen, znany również jako tetrachloroetylen, per jest organicznym związkiem chemicznym o wzorze chemicznym C2Cl4. Jest to bezbarwna ciecz o charakterystycznym, słodkawym zapachu. Czterochloroetylen jest szeroko wykorzystywany w przemyśle chemicznym, głównie jako rozpuszczalnik do rozpuszczania tłuszczów, żywic, gumy, a także jest stosowany w agregatach chemicznych, podobnie jak woda w praniu wodnym, jako podstawowy czynnik piorący do czyszczenia ubrań.

Jest to związek chemiczny, oznaczony jako szkodliwy dla ludzi, jeśli jest wdychany w dużej ilości przez dłuższy czas. Długotrwałe narażenie na czterochloroetylen może wpływać negatywnie na układ nerwowy, wątrobę i inne narządy. Dlatego też stosowanie go jako rozpuszczalnika lub środka czyszczącego musi odbywać się z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności i zgodnie z regulacjami bezpieczeństwa.

Warto zaznaczyć, że pralnie chemiczne, które używają czterochloroetylenu, muszą przestrzegać norm i procedur bezpieczeństwa, aby zminimalizować ryzyko narażenia pracowników i środowiska na szkodliwe działanie tego związku chemicznego. W wielu miejscach na świecie przepisy ograniczają lub zakazują używania czterochloroetylenu ze względu na jego potencjalne zagrożenie dla zdrowia i środowiska, a zamiast tego zaleca się stosowanie bardziej przyjaznych dla środowiska substancji.

CRM Cleaning posiada odpowiednią wiedzę, dlatego wybierając nasze akcesoria pralnicze, możesz być pewien ich jakości oraz zastosowania. Ze starannością dobraliśmy poszczególne elementy akcesoriów pralniczych, aby mieć pewność, że ich użytkownicy będą usatysfakcjonowani. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta!

Zachęcamy do sprawdzenia oferty akcesoriów pralniczych dostępnych online, bądź w naszym salonie zlokalizowanym w Warszawie.

impulsywne sprzątanie i dezynfekcja

Wśród Naszych Propozycji

Dostępne Są:

Agrafki

Antistatexs – spray antystatyczny. Opakowanie 400ml.

Balancer – do żelazek pralniczych. Regulowane napięcie sprężyny.

Krochmal spray zapachowy deopret – zapachowy krochmal w aerozolu doskonale sprawdza się przy prasowaniu koszul.

Długopisy do znakowania (opakowanie 12 sztuk)

Eazy – grzebień do tkanin, mały, do wyczesywania flauszy i usuwania supełków. Małe rozmiary ułatwiają zastosowanie w trudno dostępnych miejscach.

Krochmal spray okey – krochmal w aerozolu, świetny do rozprasowania i prasowania koszul.

Latte di rosa – odświeżacz i neutralizator zapachów do każdego rodzaju garderoby. Opakowanie 150 i 400ml.

Latex spray – impregnat do każdego rodzaju tkanin.

Maska przeciwgazowa – maska przeciwgazowa, niezbędna przy czyszczeniu destylatora agregatu chemicznego.

Muschio blanco – odświeżacz i neutralizator zapachów do każdego rodzaju garderoby. Opakowanie 150 i 400ml.

Nakładki pod spodnie – tekturowe nakładki na wieszaki metalowe, stosowane by zniwelować zagniecenia nogawek spodni. W kolorze brązowym. Opakowanie 200 sztuk.

Numerki ID – numerki do znakowania garderoby. Dostępne 9 kolorów : fioletowe, brązowe, zielone, białe, różowe, jasno-różowe, niebieskie, pomarańczowe, żółte. Opakowanie 1000 sztuk.

Odorblok – środek pochłaniający nieprzyjemne zapachy, z nutą zapachową czystego prania.

Osłonki na guziki

Paragony (różne kolory) – paragony do znakowania. Dostępne 4 kolory : pomarańczowy, niebieski, zielony i żółty.

Czterochloroetylen wysokostabiliziwany – pakowany w metalowe plombowane bańki. Opakowanie 23kg.

Podkładki pod koszule (białe) – tekturowe podkładki na wieszaki metalowe. Stosowane pod swetry i koszule. Zapobiegają zsuwaniu się i wypychaniu ramion. Opakowanie 500 sztuk.

Nakładki z gąbki – górne nakładki z gąbki na wieszaki metalowe. Zapobiegają wypychaniu i zsuwaniu się garderoby. W opakowaniu 500 sztuk.

Ravvilux – środek wyrównujący kolory do tkanin ciemnych.

Rennalux scurente – wyrównujący kolor i wykańczający spray do ciemnego zamszu.

Rękawice MAPA – rękawice nitrylowe, odporne na chemię. Niezbędne wyposażenie w pralni chemicznej.

Soffio tropicale – odświeżacz i neutralizator zapachów do każdego rodzaju garderoby. Opakowanie 150 i 400ml.

Szczotka drapka z rączką (duża) – do wyczesywania flauszy i usuwania supełków.

Szczotka drapka dwustronna – szczotka służąca do odpylania ubrań.

Szczotka detaszerska twarda – twarda szczotka do detaszu wstępnego.

Szczotka mosiądz (mała) – szczotka mosiężna mała – do wyczesywania, np. flauszu. Całkowita długość 25cm, długość włosia 6 cm, wysokość 2cm. Wielkość szczotki jest identyczna jak szczotek banan i szczecina.

Szczotka nylonowa – twarda, nylonowa szczotka do detaszu wstępnego.

Szczotka detaszerska miękka – miękka szczotka do detaszu wstępnego oraz rzeczy delikatnych.

Szczotka tekstylna – szczotka tekstylna jednostronna, obrotowa do odpylania garderoby. Materiał odpylający jest po jednej stronie szczotki. Szczotkę można obrócić tak by dostosować ją do prawej lub lewej ręki.

Szczotka tekstylna, dwustronna – szczotka służąca do odpylania ubrań.

Szczotki mosiężne (2 sztuki)

Szpatułka detaszerska – skrobaczka detaszerska, niezbędna przy usuwaniu plam.

Tablica detaszerska 7 – tablica detaszerska, przeznaczona dla odplamiaczy wstępnych i końcowych SEITZ.

Tablica detaszerska do odplamiaczy seitz – tablica detaszerska dla odplamiaczy wstępnych seri V, Hydret i Solvex.

Taśmy 20mm – taśmy Hydrofix do znakowania garderoby. Szerokość 20mm. Różne kolory.

Taśmy 38mm – taśmy Hydrofix do kas. Szerokość 38mm. Różne kolory.

Tapi gum – bardzo skuteczny preparat do usuwania gumy do żucia.

Tekturki na krawaty – tekturowe wieszaki na krawaty. Opakowanie 100 sztuk.

Wieszaki metalowe (500 sztuk)

Wieszaki niebieskie (500 sztuk)

Wieszaki pomarańczowe (500 sztuk)

Wrinkle remover – doskonały aerozol do rozprasowywania trudnych i mocno zaprasowanych kantów, zagnieceń na trudnych materiałach. Opakowanie 280ml.

Szczotka x lana forte – twarda szczotka do usuwania kulek i wyczesywania flauszy.

Zamknięcie do worków pralniczych – gumowe zamknięcie do worków pralniczych, do użytku w praniu wodnym. Różne kolory.

Zapinki do spódnic (200 sztuk)

Zszywacz BOSTICH P3 – zszywacz szczypcowy, doskonały do przypinania oznaczeń do garderoby. Dedykowane do niego zszywki SP 19.

Zszywacz BOSTICH B8 – zszywacz szczypcowy, doskonały do przypinania oznaczeń do garderoby. Dedykowane do niego zszywki B8.

Zszywki BOSTICH

Zszywki ACE

Masz Pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a już niebawem otrzymasz od nas telefon! Wspólnymi siłami pomożemy otworzyć Twoją wymarzoną, własną pralnię!

kontakt