Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

0048 735 933 843

biuro@crmc.pl

Witamy na stronie CRM

Nasza firma istnieje od 2013 roku, operuje w branży pralniczej i zajmuje się wszystkimi jej segmentami.

Jest to pralnictwo wielkoprzemysłowe, przerabiające kilkaset ton prania miesięcznie. Dla takich odbiorców mamy dedykowane rozwiązania składające się z centralnych systemów dozujących, systemów odzyskujących energię oraz wodę.

Dla pralni z segmentu średniego mamy również systemy dozujące dopasowane do ich wielkości i potrzeb.

Pralniom proponującym usługi dla klienta bezpośredniego, oferujemy różnego typu rozpuszczalniki, począwszy od czterochloroetylenu zwykłego i wysokostabilizowanego, poprzez rozpuszczalniki alternatywne takie jak hydrocarbon czy intense oparty na hydrocarbonie, lub też Green Earth na bazie silikonu.

Ściśle współpracujemy z niemiecką firmą SEITZ i korzystając z ich doświadczenia wdrażamy najskuteczniejsze technologie, doskonałe środki do czyszczenia chemicznego i prania wodnego oraz coś, co wyróżnia nas na rynku. Jest to unikatowy system Wet Clean pod nazwą AquaTouch. Umożliwia on wyczyszczenie 99% rzeczy oznaczonych jako rzeczy do czyszczenia chemicznego w wodzie. Jest to możliwe dzięki doskonałej kombinacji specjalistycznych środków, precyzyjnie dopasowanych programów, oraz urządzeń firmy Girbau stworzonych przy współpracy ze specjalistami z firmy Seitz specjalnie na potrzeby systemu AquaTouch.

Wszystkie pralnie, bez względu na wielkość i asortyment, mogą liczyć na pomoc w indywidualnym dopasowaniu rozwiązań oraz na nasz system szkoleń pracowniczych.

W przypadkach, w których pralnik  potrzebuje wsparcia w sporze z klientem, oferujemy pomoc najlepszych ekspertów z Polski i Niemiec.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.