Do you have any questions?

Contact us!

0048 735 933 843

biuro@crmc.pl

Offer

Detergenty do pralni marki Seitz i akcesoria – CRM

Szukasz profesjonalnej chemii do pralni? U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Oferujemy szeroki wybór preparatów do pralni chemicznej, wodnej oraz systemu Wet Clean. Zapewniamy także wszelkie niezbędne materiały eksploatacyjne i dodatkowe akcesoria pralnicze oraz wszystko co potrzebne do wyposażenia pralni.

Chemia do pralni od niemieckiej marki Seitz

Firma CRM jest autoryzowanym dystrybutorem detergentów niemieckiej marki Seitz, której produkty charakteryzują się znakomitą efektywnością działania i wydajnością. Z nimi Twoja pralnia stanie się najbardziej skutecznym punktem pralniczym w okolicy.

Uniwersalna chemia do pralni chemicznych i wodnych – skuteczność i bezpieczeństwo

Oferowane produkty sprawdzą się do wszelkiego rodzaju urządzeń. Ich wysoka jakość zapewnia bezpieczeństwo pranym tkaninom, przedłuża ich żywotność i dba o ich idealny wygląd. Stosując chemię do pralni marki Seitz masz pewność, że usuniesz nawet najgorsze zabrudzenia bez szkody dla czyszczonego materiału.

Poznaj już dziś naszą bogatą ofertę preparatów do pralni i wybierz najlepsze produkty, dzięki którym Twoja pralnia zyska rozgłos i uznanie wśród klientów!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.